Umów się ze mną - piosenka z reklamy to znany polski hit po angielsku!

2018-02-19 13:09
Umów się ze mną - piosenka z reklamy to znany polski hit po angielsku!
Autor: fot. YouTube.com/Polsat screen z teledysku "Umów się ze mną. Take Me Out" w Polsacie od 7 marca

Piosenka z reklamy programu Umów się ze mną może się podobać! Co to za utwór i jaki ma tytuł? Sprawdźcie - na ESKA.pl

Umów się ze mną - piosenka z reklamy nowego programu jest wesoła i pozytywnie nastraja nas na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę. Sam utwór już po pierwszych dźwiękach zwraca uwagę telewidza, więc to idealne posunięcie, by wykorzystać go w reklamie zupełnie nowego programu. Piosenka z reklamy Umów się ze mną. Take Me Out, to angielska wersja polskiego hitu! 

Pierwszy sezon polskiej wersji Take Me Out, czyli Umów sie ze mną już od 7 marca na antenie Polsatu. Program poprowadzi młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy, Piotr "Guma" Gumulec. 

Take me out: kiedy premiera nowego programu Polsatu? O co chodzi?
Take me out: kiedy premiera nowego programu Polsatu? O co chodzi?

Autor: brak danych

Take me out to nowy program stacji Polsat, który w 2018 roku trafi na ekrany telewizorów. Kiedy premiera show w TV? O co chodzi w programie?

Umów się ze mną - piosenka z reklamy

Co to za piosenka w reklamie Umów się ze mną? W spocie nowego programu Telewizji Polsat słyszymy angielską wersję utworu pt. Nie mów mi nie, Marty Gałuszewskiej! Wokalistka, która zwyciężyła ósmą edycję Voice of Poland, z tym własnie kawałkiem startuje w polskich preselekcjach do Eurowizji. Warto dodać, że to na razie najdłuższy, ujawniony fragment eurowizyjnej propozycji artystki.

Marta Gałuszewska - piosenka Why Don't We Go

Why Don't We Go to angielska wersja utworu pt. Nie mów mi nie. W spocie słyszymy pierwotną wersję kawałka: - Napisałam utwór z Dominikiem po angielsku, bo jakoś tak jest, że mi się łatwiej wyraża myśli po angielsku. Chodzi jednak o to, by każdy słuchacz zrozumiał, o co chodzi w danej piosence - taki jest polski rynek. Tekst polskiej wersji powstała we współpracy z Patrykiem Kumórem.

Najnowsze