Uczestniczka The Voice Kids pobita po udziale w programie. Miała złamaną rękę!

i

Autor: Screen z TVP VOD: The Voice Kids 6, Przesłuchania w ciemno, odc. 8

Uczestniczka The Voice Kids pobita po udziale w programie. Miała złamaną rękę!

2023-03-21 12:24

W najnowszym odcinku The Voice Kids pojawiła się uczestniczka, którą w przeszłości można było oglądać na scenie programu. Okazało się, że debiut nie był łatwy dla Aurelii Radeckiej. Spotkała się po nim z nękaniem, nie tylko psychicznym, ale również fizycznym. Szkoła była dla niej najprawdziwszą zmorą!

Udział w programach rozrywkowych wiąże się z ogromną odwagą. Debiut z całą pewnością nie należy do łatwych zadań - szczególnie, gdy jesteś jeszcze dzieckiem. O tym przekonała się Aurelia Radecka, która po raz pierwszy pokazała swój talent światu w 2. edycji The Voice Kids. To wtedy dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Po emisji programu rzeczywistość okazała się dla niej najprawdziwszym koszmarem. Ze względu na swój talent była nękana przez innych uczniów. Dochodziło nie tylko do znęcania się psychicznego, ale również fizycznego. Ukojenie przyniosły jej zajęcia zdalne, dzięki którym nie miała styczności z oprawcami.

Kinga Kipigroch WYGRA The Voice Kids?! Jej energia i anielski głos wywołują ciarki!

Shake Your Eska #18 | Man In Black

Aurelia Radecka w The Voice Kids

W najnowszej edycji The Voice Kids powróciła uczestniczka, która kilka lat temu brała udział w programie. Po swoim fantastycznym występie, który zachwycił wszystkich jurorów, podzieliła się trudnym wyznaniem. Dziewczynka mierzyła się z ogromnymi problemami w szkole. Inne dzieci nie traktowały jej dobrze, doświadczyła przemocy - psychicznej oraz fizycznej. W najgorszym momencie doszło do tego, że inny uczeń złamał jej rękę!

ZOBACZ TAKŻE: 11-latek z operowym głosem wielkim objawieniem 6. edycji The Voice Kids. To on wygra program?

Po "The Voice Kids" to wszystko urosło, bo ludzie zaczęli mi coraz bardziej dopiekać. Nawet robili mi coś cieleśnie. Jeden chłopak złamał mi rękę. To nie było fajne. Stwierdziłam, że będę o tym rozmawiać, nawet piosenkę o tym napiszę. Bo to było naprawdę przykre, że coś takiego miało miejsce - wyznała Aurelia Radecka.

Aurelia Radecka - kim jest?

Ma 13 lat. Jest wesołą i energiczną nastolatką. Śpiewa od 5 roku życia. Aurelia uczęszcza na zajęcia wokalne w Studio Artystycznym w Chorzowie. Od roku uczy się gry na pianinie. Uwielbia występować na scenie. Dziewczynka rozwija także swój talent aktorski, gra w teatrze dziecięcym oraz jest członkiem stowarzyszenia musicalowego. Swoją przyszłość wiąże z śpiewem i aktorstwem.

Sonda
Podobał Ci się występ Aurelii Radeckiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE