Uczestniczka The Voice Kids nie żyje. Grace Mertens przegrała walkę z nowotworem

2020-10-29 10:25 ek
Grace Mertens
Autor: Screen z YouTube/The Voice Kids Grace Mertens

Grace Mertens nie żyje. Smutna informacja zalała wiele światowych mediów w czwartek 28 października. Młoda wokalistka, którą widzowie pokochali w The Voice Kids przegrała walkę z nowotworem. Kim była Grace Martens? Co się stało i jaka jest przyczyna śmierci? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

Grace Mertens nie żyje. Smutną informację o młodej uczestniczce The Voice Kids przekazali jej bliscy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Grace Mertens zmarła 22 października 2020 roku w wieku 16 lat. Nastolatka przegrała walkę z nowotworem. Grace od wielu lat zmagała się z guzem mózgu. O przykrej sytuacji i chorobie, która ją spotkała dzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Na kilka tygodni przed śmiercią, na jej profilu pojawił się mocno poruszający post, w którym Grace poinformowała, że jej guz rośnie, a lekarze nie mogą nic z tym zrobić. Dodała nawet, że już planuje swój pogrzeb: planujemy mój pogrzeb i pomyśleliśmy, że cudownie byłoby przygotować wideo z przyjaciółmi i rodziną, którzy mnie wspominają i opowiadają historie o tym, jak się poznaliśmy albo jakie było ich pierwsze wrażenie, kiedy mnie zobaczyli.

Bliscy Grace Mertens byli przy niej do samego końca. Niestety nastolatka przegrała walkę z guzem mózgu i odeszła w wieku 16 lat.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Grace Mertens - kim była?

Grace Mertens urodziła się 13.11.2003 roku. Nastolatka była uczestniczką niemieckiego programu The Voice Kids w 2017 roku. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała kawałek Don't Put Dirt On My Grave Yet z repertuaru grupy Nashville. Publiczność nagrodziła jej występ gorącymi brawami na stojąco.

Najnowsze