Maxime Albertazzi

i

Autor: instagram.com/maximealbertazzi Maxime Albertazzi przeszła operację korekty płci.

Uczestniczka Eurowizji Junior przeszła korektę płci. W konkursie wystąpiła jeszcze jako chłopiec

2022-11-11 19:19

Maxime Albertazzi to była uczestniczka Eurowizji Junior. Reprezentowała Holandię na konkursie w Mińsku w 2018 roku, czyli wtedy, kiedy wygrała Roksana Węgiel. Wystąpiła jednak jako Max. Dopiero jakiś czas później wyjawiła, że jest dziewczyną transpłciową. Teraz pochwaliła się, że jest już po korekcie płci.

Maxime Albertazzi zrobiła coming out w 2020 roku, czyli dwa lata po udziale w Eurowizji Junior. O tym, że jest osobą transpłciową, poinformowała na Instagramie. - Trudno mi pisać ten post, ale czuje, że wreszcie jestem gotowa, aby powiedzieć o tym światu. Jestem transpłciowa, co oznacza, że urodziłam się w niewłaściwym ciele - pisała wtedy Maxime. Piosenkarka miała wtedy 16 lat. Teraz jest już pełnoletnia. Ostatnio spełniła jedno ze swoich największych marzeń i dokonała korekty płci. - Zrobiłam to - napisała i dodała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Pod fotografią posypały się gratulacje od fanów, gwiazd i przyjaciół. 

ZOBACZ TAKŻE: Laura Bączkiewicz idzie po wygraną! Tak brzmi oficjalna piosenka na Eurowizję Junior

Maxime Albertazzi na Eurowizji Junior 2018

Maxime Albertazzi (wtedy jeszcze Max Albertazzi) wzięła udział w Eurowizji Junior jako część duetu Max i Anne. Para dzieci zaśpiewała wtedy piosenkę Samen. Zajęli 13. miejsce zdobywając 91 punktów. Ich występ z Mińska przypominamy niżej. 

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - tak będzie wyglądała scena tegorocznego konkursu. Projekt robi wrażenie!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Kochasz polską muzykę? Posłuchaj najnowszych wywiadów ESKI i dowiedz się więcej o ulubionych gwiazdach!

Listen to "Ignacy przyznaje: The Voice był dla mnie furtką! Posłuchajcie, co jeszcze zdradził w podcaście GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.