Laura Bączkiewicz idzie po wygraną! Tak brzmi oficjalna piosenka na Eurowizję Junior

2022-11-10 8:59
Laura Bączkiewicz
Autor: YouTube/Junior Eurovision Song Contest

Eurowizja Junior 2022 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku nasz kraj reprezentować będzie 11-letnia Laura Bączkiewicz z piosenką To The Moon. Do sieci trafił już oficjalny teledysk zrealizowany do piosenki. Zagraniczni fani nie kryją swojego zachwytu ostatecznym brzmieniem eurowizyjnej propozycji. Polska ma szansę na wygraną?

Laura Bączkiewicz - piosenka na Eurowizję Junior jest już gotowa i dostępna do posłuchania w całości! Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami. Już 11 grudnia przedstawiciele wszystkich biorących udział w wydarzeniu krajów spotkają się na jednej scenie, by stanąć do walki o zwycięstwo. Wśród uczestników Eurowizji Junior nie zabraknie znanej z programu The Voice Kids Laury Bączkiewicz. 11-letnia wokalistka pokonała rywali w finale Szansy na sukces, wygrywając tym samym bilet do Armenii. Debiutująca na polskiej scenie muzycznej nastolatka zaśpiewa na żywo swój utwór To The Moon. Piosenka, którą mieliśmy okazję usłyszeć po raz pierwszy właśnie w Szansie na sukces, jest już dostępna w wersji studyjnej. Do pełnego optymizmu singla powstał też już kolorowy teledysk. Komentarze zachwyconych fanów Eurowizji mówią same za siebie.

Roksana Węgiel i Viki Gabor na Eurowizji Junior 2022?! Tego nikt się nie spodziewał!

Laura Bączkiewicz o wygranej w Szansie na sukces i Eurowizji Junior

Eurowizja Junior 2022 - piosenka Polski

W tym roku nasz kraj podczas Eurowizji Junior reprezentować będzie Laura Bączkiewicz z piosenką To The Moon. Oficjalna wersja kawałka zadebiutowała w sieci 7 listopada, na niewiele ponad miesiąc przed startem międzynarodowego konkursu. Eurowizyjni fani są nią zachwyceni.

Świetna piosenka, świetne wokale!

Moja zwyciężczyni na ten moment!

Głos Laury jest niesamowity

Ta nowa wersja jest świetna - piszą.

Posłuchajcie studyjnej wersji To The Moon, która różni się od tej, jaką nastolatka zaprezentowała w Szansie na sukces. Mamy szansę na zwycięstwo?

Sonda
Myślisz, że Laura Bączkiewicz ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2022?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze