Mateusz Ziółko, Sarsa i Natalia Nykiel - uczestnicy The Voice

i

Autor: fot. wbf Uczestnicy The Voice of Poland: lista uczestników, którzy zrobili karierę!

Uczestnicy The Voice of Poland: lista uczestników, którzy zrobili karierę!

2015-11-30 19:17

Uczestnicy The Voice of Poland osiągają sukcesy na polskim rynku muzycznym! Jednak niektórzy na początku swojej kariery potrzebują cennych wskazówek. W tym celu Telewizja Polska postanowiła otworzyć impresariat. Który artysta ma szanse się do niego dostać? Na pewno zwycięzca - Krzysztof Iwaneczko! Lista uczestników, którzy zrobili karierę dzięki The Voice of Poland dostępna jest na Eska.pl.

Za nami 6 edycji The Voice of Poland. Jak pokazuje historia programu, niekoniecznie trzeba wygrać, by osiągnąć sukces na polskim rynku muzycznym. Dowodem na to jest lista uczestników, którzy po udziale w programie podbili radiowe zestawienia. Do tej pory w The Voice of Poland pojawiło się mnóstwo młodych, potencjalnych talentów. W tym celu Telewizja Polska postanowiła otworzyć impresariat. Jak myślicie, przyda się on Krzysztofowi Iwaneczko? A być może skorzystają z tego artyści, którzy zrobili karierę dzięki polskiej edycji The Voice. 

Uczestnicy The Voice of Poland

Pierwszy odcinek The Voice of Poland odbył się 3 września 2011 roku. Od tamtej pory widzimy jak z początkujących artystów, rodzą się prawdziwe gwiazdy. 4-letnia historia programu pokazuje, że niekoniecznie trzeba wygrać, by osiągnąć ostateczny sukces. Dowodem tego są niektórzy uczestnicy, których znajdziecie w liście poniżej. 

  • Natalia Nykiel: Uczestniczka drugiej edycji The Voice of Poland, gdzie jej trenerką była Patrycja Markowska. 20-letnia piosenkarka ma na koncie album "Lupus Elektro", na którym znajdziecie wielki przebój 2015 roku - "Bądź duży". To właśnie za teledysk do tego hitu, gwiazda zdobyła nagrodę w czasie 2015 ESKA Music Awards. Natalia Nykiel, jest najlepszym dowodem na to, że niekoniecznie trzeba wygrać program typu talent-show, by zdobyć uznanie słuchaczy w całej Polsce. 

 

  • Rafał Brzozowski: zwycięzca pierwszej edycji programu The Voice of Poland. Jego trenerem był Andrzej Piaseczny. Udział w tym programie pozwolił mu na wypuszczenie debiutanckiego singla, który później śpiewała cała Polska. Chodzi oczywiście o hit "Tak blisko"!

 

  • Sarsa: wprawdzie tej artystki nikomu nie trzeba przedstawiać, to jej obecna popularność jest dowodem na to, że warto się pokazać w programach typu 'talent show'. Przebojem "Naucz mnie" podbiła polskie listy przebojów. Pod koniec listopada wydała kolejny, trzeci singiel z debiutanckiego albumu pt. "Zapomnij mi" w swojej karierze singiel. 

 

  • Mateusz Ziółko: to on cieszył się największym uznaniem podczas trzeciej edycji The Voice of Poland. Jego trenerką wokalną w programie była Marysia Sadowska. Wokalista pojawił się niedawno w nagraniu "7 rzeczy" Libera. Jest to poniekąd nowa ścieżka w jego muzycznej karierze. Wokalista aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem.

 

Co to jest Impresariat TVP?

Impresariat polegać będzie na profesjonalnej opiece nad młodymi debiutantami, którzy mają potencjał do osiągnięcia wielkiej sławy. To także miejsce, w którym wychowają się nowe "twarze telewizji".  Jak myślicie, kto skorzysta z tej opcji pomocy: Krzysztof Iwaneczko, Tobiasz Staniszewski, a może ktoś inny? Dajcie znać w komentarzach!

RW