Uczestnicy Eurowizji 2022 we wspólnej piosence. O czym jest utwór?

2022-07-04 12:23
Uczestnicy Eurowizji 2022 we wspólnym utworze!
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News Uczestnicy Eurowizji 2022 we wspólnym utworze!

Uczestnicy Eurowizji 2022 połączyli swoje siły! Już niedługo odbędzie się oficjalna premiera utwory przygotowanego przez reprezentantów Cypru oraz Rumunii. Wcześniej utwór mieliśmy okazję usłyszeć jedynie w podczas ich występów telewizyjnych. Wyróżnia ją charakterystyczne dla południowej Europy brzmienie. O czym opowiada piosenka?

Uczestnicy Eurowizji 2022 we wspólnej piosence! Reprezentant Rumunii - wokalista WRS oraz reprezentantka Cypru - piosenkarka Andromache połączyli siły i przygotowali dla swoich słuchaczy wspólny utwór. Piosenkę zaprezentowali już kilkukrotnie podczas występów telewizyjnych. Reakcja publiczności świadczy o tym, że artyści naprawdę się postarali. Klimatyczny kawałek wyróżnia brzmienie charakterystyczne dla południowej Europy. Oto wszystko co powinniście wiedzieć o europejskim hicie, który ukaże się już niedługo. Przygotujcie się na dawkę dobrego brzmienia!

EUROWIZJA - wywiad z Krystianem Ochmanem!

If You Were Alone - o czym opowiada piosenka?

Utwór WRS i Andromache nosi tytuł If You Were Alone. Opowiada o trudnej miłości między dwojgiem ludzi. Już niedługo dowiemy się szczegółów na temat historii, o której artyści śpiewają w piosence.

If You Were Alone - premiera piosenki

Jak poinformował WRS na swoim profilu na Instagramie - premiera utworu odbędzie się w piątek 10 lipca 2022.

Sonda
Eurowizja 2022 - czy jesteś zadowolony z wyników?

WRS - kim jest?

Wrs jest muzykiem, tancerzem i reżyserem swoich klipów. Zanim został piosenkarzem, występował u boku innych gwiazd jako tancerz. W 2015 roku związał się z boysbandem SHOT, który stał się początkiem jego muzycznej kariery. 2 lata później opuścił grupę i udał się do Londynu, by tam szkolić się i rozwijać swoje muzyczne umiejętności. W 2020 podpisał kontrakt z Global Records i od tego czasu jeszcze intensywniej pracuje nad spełnieniem swoich marzeń. Do tej pory wydał takie utwory, jak np.: Amore czy Tsunami.

Andromache - kim jest?

Andromache, a właściwie Andromachi Dimitropoulou, to grecka gwiazda, która popularnością cieszy się również na Cyprze. Ma 27 lat, a karierę muzyczną prowadzi od 2015 roku, kiedy wzięła udział w programie The Voice of Greece. Dwa lata później wydała swój pierwszy singiel pt. To feggari. Jej najpopularniejsze piosenki to Na'soun psema, Den se dialeksa, Thalassaki, Vasano mou i Ela.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze