Tymon Tymański to nowy juror, który zastąpił Piotra Roguckiego w Must Be The Music. Kim jest?

2016-03-27 20:18
Tymon Tymański nowym jurorem Must Be The Music
Autor: Fot. WBF Kim jest następca Piotra Roguckiego?

Tymon Tymański zastąpił Piotra Roguckiego w jury 11. edycji programu Must Be The Music. Kim jest nowy juror Must Be The Music?

Tymon Tymański został nowym jurorem Must Be The Music. Właśnie rozpoczęły się castingi do nowej edycji muzycznego show Polsatu. Do końca nie wiedzieliśmy, kto zastąpi Piotra Roguckiego w fotelu jurora i będzie oceniał uczestników podczas przesłuchań i dalszych odcinków programu. Wokalista zespołu Coma zrezygnował z udziału w Must Be The Music po zakończeniu 10. edycji show, a jego miejsce w MBTM 2016 zajmie Tymon Tymański.

Tymon Tymański - kim jest nowy juror Must Be The Music

Dla muzyka zasiadanie w jury programu muzycznego to zupełnie nowa rola. Tymon Tymański jest znanym polskim muzykiem, multiinstrumentalistą i kompozytorem, który tworzy głównie muzykę rockową i jazzową. Tymon Tymański, a właściwie Ryszard Tymon Tymański pochodzi z Gdańska, gdzie stawiał pierwsze kroki muzyczne. Już w podstawówce prowadził swoje pierwsze zespoły. Również w Trójmieście muzyk założył popularny zespół jazzowy Miłość, którego był liderem. Tymon Tymański był wielokrotnie nominowany do Fryderyków. Ostatnio współpracował z polską wokalistą Natalią Przybysz.

Must Be The Music - jury

Pozostałymi jurorami show pozostają: Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba. Gospodarzami programu są nadal Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock, a za produkcję wykonawczą odpowiada firma Jake Vision. 11. edycja Must Be The Music trafi na antenę Polsatu wiosną 2016 roku.

Jak Wam się podoba nowy juror Must Be The Music? Myślicie, że godnie zastąpi Piotra Roguckiego? Przypominamy Wam 5 najlepszych momentów Piotra Roguckiego w Must Be The Music!

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze