Tymek: WIEK, KONCERTY, DZIEWCZYNA. Kim jest Tymoteusz Bucki?

2019-08-07 8:16 RW
Tymek: WIEK, KONCERTY, DZIEWCZYNA. Kim jest Tymoteusz Bucki?
Autor: screen z teledysku na YouTube Tymek - Poza kontrolą (KLUBOWE) prod. C0PIK | Official video (fot. YouTube.com/ RENESANS) Tymek: WIEK, KONCERTY, DZIEWCZYNA. Kim jest Tymoteusz Bucki?

Tymoteusz Bucki, czyli Tymek! Kim jest jedno z największych objawień ostatnich miesięcy? Raper, pomimo młodego wieku, może pochwalić się licznymi sukcesami. Artysta zasłynął megahitem Język ciała, który błyskawicznie podbił internetowe i radiowe zestawienia. Teledysk w serwisie YouTube, w 10 miesięcy od premiery, przekroczył barierę 80 milionów wyświetleń. Tymek poszedł za ciosem wydając utwór Poza kontrolą, który również stał się wielkim hitem. Co trzeba wiedzieć o młodym muzyku? O Tymku dowiecie się więcej - na ESKA.pl!

Tymekwiek, to jedna z podstawowych informacji o tym raperze. Jakim wiekiem może pochwalić się Tymek? Ile ma lat? Pomimo młodego wieku artysta zebrał tysiące fanów i stał się jednym z najciekawszych artystów młodego pokolenia. Oprócz roku urodzenia, internautów interesuje również to, kim jest dziewczyna Tymka i czy w ogóle ją ma. Tymoteusz Bucki, bo tak naprawdę nazywa się Tymek, w swoich teledyskach pokazuje się z wieloma kobietami, dlatego ciężko jest stwierdzić, czy jest w stałym związku. 

Tymek - wiek Tymoteusza Buckiego

Ile lat ma Tymoteusz Bucki? Tymek urodził się 28 października 1994 roku w Opolu. Ten intrygujący raper w 2019 roku obchodzić będzie 25. urodziny, co wciąż sprawia, że będzie uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia. Wiek Tymka może być dla niektórych zaskoczeniem. Artysta osiągnął już naprawdę bardzo dużo.

Tymek - dziewczyna

Dziewczyna Tymka to jedna z najbardziej elektryzujących kwestii. Czy Tymek ma dziewczynę? Takie pytanie zadają głównie fanki, które codziennie sprawdzają i "lajkują" nowe zdjęcie na jego instagramowym profilu. Raper nigdy nie ujawniał, czy ma drugą połówkę. Często w towarzystwie pięknych kobiet występuje w swoich teledyskach. 

Tymek - koncerty

Koncerty Tymka cieszą się dużą popularnością. Na występy 25-letniego rapera przybywają ludzie w różnym wieku: zarówno młodsi, jak i starsi słuchacze jego utworów. Artysta na początku sierpnia 2019 wystąpił na Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Jeszcze w sierpniu wystąpi na Hip-Hop Festivalu w Poznaniu, w Czekanowie, Borzęcinie czy Częstochowie. Gdzie dokładnie koncerty Tymka? Daty i miasta podrzucamy poniżej:

 • 9 sierpnia 2019 - Hip-Hop Festival - Poznań
 • 10 sierpnia 2019 - Czekanów
 • 16 sierpnia 2019 - Borzęcin 
 • 17 sierpnia 2019 - Hip Hop Kemp
 • 21 sierpnia 2019 - Morzyczyn
 • 24 sierpnia 2019 - Fresh N Dope Festival Lublin
 • 25 sierpnia 2019 - Częstochowa
 • 7 września 2019 - Stężyca
 • 13 września 2019 - Żagań
 • 14 września 2019 - Barcin
 • 20 września 2019 - Zamość
 • 21 września 2019 - Biłgoraj
 • 27 września 2019 - Wrocław
 • 28 września 2019 - Kraków

Tymek - kim jest?

Tymek, czyli Tymoteusz Bucki, to jedno z największych odkryć na polskim rynku muzycznym. Szczególnie wyróżnił się ogromną emocjonalnością wokalu. Najbardziej słychać to w singlu Poza kontrolą, ale również megahicie Język ciała. Teledysk do tego drugiego utworu przekroczył barierę 80 milionów wyświetleń. Oznacza to, że jeśli chodzi o popularność muzycznego obrazku, to młody raper pokonał klip Tamagotchi, dwóch czołowych raperów połączonych w projekcie Taconafide. Tymek w 2018 roku był jednym z raperów, który znalazł się wśród Młodych Wilków Popkillera 6.

Tymek swoje debiutanckie wydawnictwo wydał pod koniec 2017 roku. Album JestemTymek spotkał się z niezliczoną liczbą pozytywnych reakcji. Na płycie znalazły się 14 piosenek, w tym hitowe: Muzyka Łączy Nas z Kleszczem oraz 11:11 z Darią i Vixenem. Warto wspomnieć, że Tymoteusz Bucki na początku wrzucał kawałki do sieci pod pseudonimem Tymes. Jego grupa na Facebooku nosi nazwę: Ludzie Renesansu.  

Tymek - piosenki

Tymek przy okazji ostatniego wypadu do Nowego Jorku, zdecydował się podzielić wrażeniami wrzucając nowy kawałek i klip z ujęciami właśnie z tego popularnego, amerykańskiego miasta. Numer 80’s pojawił się niespodziewanie na kanale YouTube RENESANS w niedzielę 21 lipca. Zarówno obraz, jak i kawałek nawiązują stylistycznie do lat 80-tych. Trzeba przyznać, że na fali ponownie narosłej popularności serialu Stranger Things, młody, ale niezwykle płodny artysta, wybrał dobry moment na hit w takim klimacie.

Najnowsze