Tymek w nowej odsłonie, Shanguy i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 26.02.2021!

Tymek w nowej odsłonie, Shanguy i inni w New Music Friday 26.02.2021 w Radiu ESKA!
Autor: single cover Tymek w nowej odsłonie, Shanguy i inni w New Music Friday 26.02.2021 w Radiu ESKA!

Luty 2021 kończymy mocnym, muzycznym uderzeniem. Premierowo na antenie Radia ESKA usłyszycie kilka potencjalnych hitów tegorocznej wiosny. To wy zdecydujecie, która z naszych propozycji stanie się największym hitem!

New Music Friday w Radiu ESKA 25.02.2021 to porcja wiosennych nowości muzycznych, które doładują Wasze akumulatory. Lepiej poczujecie się słuchając nowej piosenki, za którą odpowiada Joel Corry. Brytyjski producent zaprosił do współpracy wokalistkę Raye, a także legendę klubowej sceny, Davida Guettę. Efektem ich współpracy jest utwór zatytułowany Bed. Samopoczucie poprawi Wam również SevenPhoenix, czyli nowa odsłona Tymka! Polski raper, który zasłynął z hitu Język ciała, postanowił stworzyć nowe alter ego, które z pewnością Was zaskoczy. Artysta na start wypuścił trzy utwory: For You, Muud, a także Ankao, które usłyszycie premierowo w Radiu ESKA. Jakie jeszcze hity premierowo? Zanim to sprawdzicie przekonajcie się oglądając wideo, które imprezowe numery podniosą temperaturę na koniec zimy.

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

New Music Friday 26.02.2021 - nowe hity

SevenPhoenix, czyli Tymek w nowej odsłonie, a także nowy utwór od Joela Corry'ego, to tylko dwie z kilku muzycznych niespodzianek, jakie dla Was przygotowaliśmy. 26 lutego 2021 premierowo na antenie Radia ESKA usłyszycie również świeży singiel, za który odpowiada kolektyw Shanguy. Przedpremierowo piosenkę Kalima Minou poznaliście na ESKA.pl, a teraz w ramach New Music Friday usłyszycie pełną wersję energetycznego singla.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Uwagę warto zwrócić również na nową propozycję od Zary Larsson. Szwedzka piosenkarka wróciła z melodyjnym kawałkiem, którym zapowiada swój trzeci, bardzo długo zapowiadamy album Poster Girl. Ostatecznie premiera krążka nastąpi 5 marca 2021, a promuje go utwór Look What You've Done.

New Music Friday w Radiu ESKA 26.02.2021 - LISTA

  • Post Malone - Only Wanna Be With You (Pokémon 25 Version)
  • Robin Schulz & Felix Jaehn feat. Alida - One More Time
  • Tujamo - I Don't Wanna Go
  • Majestic x Boney M. - Rasputin
  • KSHMR - Around The World
  • Joel Corry, Raye, David Guetta - BED
  • Shanguy - Kalima Minou
  • SevenPhoenix - Anakao
Najnowsze