Tymek mocno wspiera polskie szpitale! Wyjątkowa płyta artysty z hitem Jeziorko

i

Autor: Lolabanet Tymek mocno wspiera polskie szpitale! Wyjątkowa płyta artysty z hitem Jeziorko

Tymek rozwalił system. Fani rapera w wielkim szoku!

2021-04-16 16:30

Tymek jest jednym z tych raperów, których fani cenią za skromność. Raper kolejny raz wprawił wielbicieli swojej muzyki w osłupienie, a tego co i jak zrobił nie spodziewał się zupełnie nikt! Ten młody wyjadacz hip hopowej sceny udowodnił, jak ważny jest szacunek dla swoich odbiorców i publiki oraz pasja, która aż z niego kipi.

Jesteśmy pewni, że w naszym kraju nie ma fana rapu, który przeszedłby obojętnie obok, już owianego sławą, singla Język ciała. Ten odnotował w serwisie YouTube ponad 140 milionów wyświetleń. Po wydaniu tego numeru Tymek ani na chwilę nie zwolnił tempa i co chwilę wypuszcza do sieci kolejne muzyczne nowości.

Tymek - nowa piosenka

Tymek zaskoczył wszystkich po raz kolejny wydając singiel Broń czerwona. Piosenka powstała we współpracy z Natalią Grosiak, którą kojarzyć możecie z projektu Mikromusic. Tymek wydał ten numer pod pseudonimem Seven Phoenix.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Tymek promuje swój nowy projekt 

Tymek promuje swój nowy projekt w przemyślany i ciekawy sposób. Jak dotychczas Tymek nie tylko swój talent wykorzystuje do promocji nowego kanału Seven Phoenix, ale zaprasza do projektu ciekawych i przyciągających uwagę producentów. Pojawił się tu m.in. Szczyl. Pozostaje nam tylko przypomnieć, że nowości muzyczne od Tymka nie znajdują się na jego kanale, który już zapewne dobrze kojarzycie, a w nowym miejscu - poniżej sprawdzicie, który kanał śledzić należy uważniej. 

Sonda
Co sądzisz o nowym projekcie Tymka?