Tym występem zaszokował jurorów Mam Talent. Myśleli, że to żenujący żart!

i

Autor: Screen z YouTube: Ben Lapidus Wins Over the Judges Despite Getting 4 X's | The Parmesan Cheese Song | AGT 2022/ America's Got Talent Tym występem zaszokował jurorów Mam Talent. Myśleli, że to żenujący żart!

Tym występem zaszokował jurorów Mam Talent. Myśleli, że to żenujący żart!

2023-07-10 9:49

Program Mam Talent często szokuje nie tylko telewidzów, ale również jurorów. Jednym z uczestników, który zdecydowanie zaskoczył w ostatniej edycji był Ben Lapidus. Jego nietypowy występ został odebrany jako żenujący żart. Na swój repertuar wybrał naprawdę nietypową piosenkę, która zapewniła mu cztery razy "X"!

Uczestnicy Mam Talent często szokują swoimi pomysłami, nie tylko widzów, ale również jurorów. Nic dziwnego, każdy z nich chce zostać zapamiętany, aby mieć większe szanse w programie. Wydawać się więc może, że w obecnych czasach ciężko jest zaskoczyć - szczególnie występami muzycznymi. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego! Udowodnił to uczestnik najnowszej edycji amerykańskiego Mam Talent. Ben Lapidus na castingu postanowił zaśpiewać autorską piosenkę o... parmezanie! Jego pomysł nie spodobał się jednak jurorom. Każdy z nich postanowił nacisnąć słynny "X", który miał zakończyć jego wykonanie. Ta decyzja nie przypadła do gustu widowni, która wygwizdała ich decyzję!

Ten występ jurorzy Mam Talent zapamiętają do końca życia. Widzowie twierdzili, że jest ustawiony!

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Mam Talent - piosenka o parmezanie

Ben Lapidus na castingu zaznaczył, że śpiewa odkąd miał 14 lat. Po takim obwieszczeniu można spodziewać się było fantastycznego występu! Okazało się jednak, że nieco odbiegał on od normy. Mężczyzna postanowił zaśpiewać piosenkę o parmezanie. Jurorzy byli zażenowani jego występem, jedynie Heidi Klum zwlekała z naciśnięciem przycisku "X". Simon Cowell powiedział, że nienawidzi parmezanu i nie podobała mu się piosenka Bena. Widownia była zawiedziona ich decyzją. Okazywali to bucząc i krzycząc słowo "parmezan", po czym wszyscy wspólnie z wokalistą zaśpiewali jego autorski utwór.

Uczestniczka zagrała piosenkę na flecie waginą! Jurorom Mam Talent 2022 opadła szczęka

Mam Talent - Ben Lapidus przeszedł dalej

Sytuacja przybrała niespodziewany obrót. Widownia pokochała Bena Lapidusa za jego występ. Świadczy o tym fakt, iż nie podobała im się decyzja jurorów. Po tym, jak wszyscy wspólnie z uczestnikiem zaśpiewali jego utwór, postanowili dać mu jeszcze jedną szansę! Tym razem jedynie Howie Mandel był na "nie". Dzięki temu Ben Lapidus dostał się aż do półfinału programu, w którym ponownie zaśpiewał hit. Co ciekawe, mężczyzna prowadzi konto na YouTube, na którym dodaje już bardziej zwyczajną muzykę!

Sonda
Co sądzisz o występie Bena Lapidusa?