Tyle znani DJ-e zarabiają na występach. Te stawki mocno szokują

i

Autor: Akpa

Zarobki

Tyle znani DJ-e zarabiają na występach. Te stawki mocno szokują

2023-09-25 13:09

Niejedna osoba marzy o tym, aby zobaczyć na żywo profesjonalnego DJ-a. Okazuje się, że wcale nie jest to niemożliwe, jednak dosyć kosztowne. Aby pojawił się na Twoim wydarzeniu, musisz się mocno wykosztować, a czasem spełnić dodatkowe warunki. Ile Tribbs czy Gromee biorą za występy? Przekonajcie się!

Nie da się ukryć, że imprezy firmowe to potężne wydarzenie, na które pracodawcy często są w stanie wydać ogromne sumy. Dymitr z kanału Sprawdzam Jak ponownie postanowił sprawdzić, ile za swoje występy biorą największe polskie gwiazdy. Tym razem na jego celowniku znaleźli się polscy DJ-e. Mężczyzna dowiedział się, ile wzięliby za koncert na firmowym wydarzeniu i możemy Wam powiedzieć jedno - mocno się cenią. Biorą dużo mniej niż wokaliści, jednak również nie są to małe stawki. Trzeba jednak przyznać, że zapewne w przypadku większości z nich jest to warte swojej ceny. Ile zarabiają DJ-e? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: YouTuber sprawdził, ile gwiazdy zarabiają na prywatnych koncertach. Te stawki oszałamiają!

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

DJ-e - zarobki

Ciekawi Was, ile zarabiają najlepsi polscy DJ-e? Jedno możemy Wam powiedzieć na pewno. Zdecydowanie warto iść w tę branżę, gdyż stawki są wysokie - szczególnie, jeśli Twoje nazwisko ma już pewną renomę. Przekonajcie się, ile sobie życzą!

  • DJ Adamus - 15.000 zł za 1,5 godziny,
  • Kalwi i Remi - 14.000 zł za 35-45 minut lub 20.000 zł z oprawą pirotechniczną, sztucznym dymem i konfetti,
  • Gromee - 22.000 za występ z wokalistą, 28.000 za występ z wokalistą, perkusistą i gitarzystą, konieczny zapewniony nocleg,
  • Tribbs - 30.000-35.000 za 45 minut, zapewniony nocleg w minimum 4-gwiazdkowym hotelu dla niego i całej ekipy.