Tyle pieniędzy zarobił Friz za Mafia IRL. Wyliczyliśmy OGROMNĄ kasę. Lepiej usiądźcie!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: MAFIA VS OBYWATELE W PRAWDZIWYM ŻYCIU! (MAFIA IRL) / Karol Friz Wiśniewski Tyle pieniędzy zarobił Friz za Mafia IRL. Wyliczyliśmy OGROMNĄ kasę. Lepiej usiądźcie!

REKORDOWY ZAROBEK?

Tyle pieniędzy zarobił Friz za Mafia IRL. Wyliczyliśmy OGROMNĄ kasę. Lepiej usiądźcie!

2023-11-13 11:03

Zarobki Friza interesują jego fanów, ale również inne osoby ze świata internetu. Aczkolwiek zawsze są to ogromne kwoty, do których niektórzy postanowili się przyzwyczaić. Wzięliśmy pod lupę statystyki wyświetleń jego mafijnego programu i wyliczyliśmy orientacyjną kwotę, jaka trafiła na jego konto. Ile mógł zarobić na filmach Mafia IRL? Poznajcie ogromną kwotę już teraz!

Spis treści

  1. Friz - zarobki na Mafia IRL

Zarobki Friza jesienią 2023 mogą zszokować i wprawić jednocześnie w osłupienie. A mamy na uwadze wyłącznie jeden zmonetyzowany kontent, którego realizacja miała miejsce w sierpniu, a premiera w październiku. Choć nie od dziś wiadomo, że Karol Wiśniewski to jeden z najbogatszych osób młodego pokolenia w Polsce, to ostatecznie wciąż jego przychody zaskakują. Sam zainteresowany zawsze zapewnia, że wszystko, co uda mu się zgromadzić na koncie bankowym przeznacza na rozwijanie firmy. Często też słyszymy, że najpopularniejszy Youtuber w naszym kraju dywersyfikuje swoje pieniądze, czyli inwestuje w rzeczy, które nie tracą, a wręcz zyskują na swojej wartości. Postanowiliśmy wyliczyć orientacyjne pieniądze, jakie twórca zainkasował na wyświetleniach z programu Mafia IRL.

Wersow i Friz ujawnili pierwsze informacje o ślubie!

Friz - zarobki na Mafia IRL

Niedawno pojawiły się orientacyjne wyliczenia odnośnie tego, ile zarabia Friz w 60 minut. Teraz wzięliśmy pod lupę kasę za wyświetlenia sześcioodcinkowego programu Mafia IRL. Z pomocą przyszedł nam popularny w świecie influencerów serwis Is This Channel Monetized. Rachunki powstały po przeliczeniu przyjętej średniej wynoszącej 3,5 dolara za 1000 wyświetleń. Wynika z tego, że Karol Wiśniewski najwięcej zarobił za pierwszy odcinek. Chodzi tu o kwotę blisko 10 tysięcy dolarów. Najmniejszym zainteresowaniem miał cieszyć się ostatni, szósty odcinek, który miał zarobić ledwo ponad 6,5 tysiąca dolarów.

  • "MAFIA W PRAWDZIWYM ŻYCIU! (ODC 1)" - 9,8 tysięcy dolarów
  • "POZNAJCIE KOLEJNĄ OSOBĘ Z MAFII… (ODC 2)" - 8,3 tysiąca dolarów
  • "STWORZYŁA KŁAMSTWO DOSKONAŁE… (ODC 3)" - 7,1 tysiąca dolarów
  • "ZDRADZIŁ MAFIĘ, BY WYGRAĆ! (ODC 4)" - 7,6 tysiąca dolarów
  • "OSZUKAŁ WSZYSTKICH, BY PRZETRWAĆ! (ODC 5)" - 6,7 tysiąca dolarów
  • "MAFIA VS OBYWATELE - FINAŁ (ODC 6)" - 6,2 tysiąca dolarów

Zarobki Friza za Mafia IRL mają w sumie wynieść 45,7 tysięcy dolarów, co daje finalnie kwotę 191 tysięcy złotych. To są oczywiście orientacyjne wyliczenia i być może kwota lekko się różni, w górę lub w dół. Warto też doliczyć wydatki na produkcję całego contentu, czyli udział innych gwiazd internetu, czy nagrody pieniężne rozdawane za wykonanie zadań w programie. Pewne jest to, że Karol Wiśniewski szykuje drugą część serii Mafia IRL.

Sonda
Czy zarobki na YouTube są za duże?