Twórca hitu Roxanne powrócił! Czy 24 też podbije TikToka?

2020-05-08 15:55
Arizona Zervas
Autor: materiały prasowe

Twórca TikTokowego hitu „ROXANNE” - Arizona Zervas podzielił się ze swoimi fanami nowym singlem „24”. Kawałek pojawił się razem z teledyskiem, który pokazuje artystę przemierzającego ulice Los Angeles przez całe 24 godziny. Poprzedni kawałek Arizony - „FML”, przekroczył już granicę 100 milionów odtworzeń na wszystkich platformach streamingowych. Największy hit artysty „ROXANNE” ma natomiast miliard odtworzeń, potrójną platynową certyfikację w Stanach Zjednoczonych i doczekał się remiksu z raperem Swae Lee.

Arizona Zervas - piosenka "24" hitem na miarę "ROXANNE"? Muzyk rozpoczął swoją przygodę z muzyką już w liceum. Pierwszym kawałkiem, który trafił do sieci był „Don’t Hit My Line” w czerwcu 2016 roku. Raper sukcesywnie wrzucał do internetu single, które aż do 2018 roku zdołały zgromadzić milion odtworzeń na platformie Spotify. Jego debiutancka EPka wyszła tego samego roku, zawierała trzy piosenki i nazywała się „Living Facts”. Zdecydowanym przełomem w karierze artysty było wypuszczenie singla pt. „ROXANNE”, który stał się viralem na TikToku i pojawił się w ponad 3 milionach filmików. Utwór zajął też 1 miejsce na liście Spotify Top 50.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze