Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Powalająca Ela Romanowska jako Caro Emerald!

2019-04-06 20:03
Ela Romanowska
Autor: M. Zawada

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to wyjątkowy program, w którym gwiazdy wcielają się w najpopularniejszych muzyków. We właśnie trwającej, jedenastej edycji show, występy są na naprawdę wyrównanym poziomie. Niewątpliwie jednak gwiazdą, której występy są zawsze powalające, jest Ela Romanowska. W najbliższym odcinku wcieli się w Caro Emerald. Sprawdź, jak poradziła sobie w roli holenderskiej wokalistki.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Ela Romanowska jako Caro Emerald! Najbliższy odcinek upłynie pod znakiem gorących rytmów muzyki latynoskiej. Usłyszymy między innymi: Alvaro Solera, Juanesa, Nicolasa Reyesa z Gipsy Kings i holenderską wokalistkę jazzową Caro Emerald, w którą wciela się Ela Romanowska. Jak poradzi sobie z niełatwą rolą?

Przeczytaj także: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: energetyczny Antek Smykiewicz jako wokalista Gipsy Kings!

Zobacz: Twoja twarz brzmi znajomo 12 - kiedy kolejna edycja programu?

Ela Romanowska jako Caro Emerald

W najbliższym odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Ela Romanowska wcieli się w Caro Emerald. Zaśpiewa hit zdecydowanie w latynoskim klimacie, pt. A Night Like This. Aktorka jak zwykle przygotowała swój występ perfekcyjnie w każdym calu! Zobaczcie fragment programu:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze