Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 7 - metamorfozy. Kto kim będzie za tydzień?

2019-10-13 11:38 MK
Zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12.10.2019
Autor: M. Zawada Zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12.10.2019

Dwunasta edycja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo trwa w najlepsze. W każdym odcinku, widzowie mogą zobaczyć, jak ich ulubieni aktorzy oraz piosenkarze wcielają się w rolę popularnych muzyków. Niektóre przemiany są naprawdę zaskakujące! Za nami już szósty odcinek programu. Kto kogo wylosował i jakie metamorfozy zobaczymy za tydzień? Sprawdź na ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy to zdecydowanie najważniejsza kwestia w programie zarówno dla uczestników, jak i telewidzów. Czasami przydzielony artysta to spełnienie marzeń, a nierzadko zdarza się też tak, że odwzorowanie cech charakterystycznych dla wylosowanej przez uczestnika gwiazdy jest bardzo trudnym zadaniem. W szóstym odcinku zwyciężył Jeremi Sikorski, wcielając się w rolę wielkiej ikony polskiej sceny muzycznej - Izabeli Trojanowskiej. Siódmy odcinek telewizyjnego show zapowiada się równie emocjonująco.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy 19.10.

Lady Gaga, Michael Jackson i Franek Kimono na jednej scenie? W Twoja Twarz Brzmi Znajomo wszystko jest możliwe! W siódmym odcinku popularnego programu, emitowanego w telewizji Polsat, widzowie po raz kolejny zobaczą, jak uczestnicy mierzą się z wcieleniem w skórę prawdziwych legend muzyki. Zobaczcie, kto kim będzie w sobotę, 19 października:

Robert Koszucki jako Franek Kimono
Ewelina Ruckgaber jako Scooter
Ewelina Lisowska jako Mireille Mathieu
Katarzyna Ptasińska jako Lady Gaga
Adam Strycharczuk jako Brian Johnson z AC/DC
Emilia Komarnicka-Klynstra jako Michael Jackson
Łukasz Zagrobelny jako Bonnie Tyler
Jeremi Sikorski jako Justin Timberlake

Najnowsze