Twoja Twarz Brzmi Znajomo: KTO WYGRAŁ? Najlepszy uczestnik to... - sprawdź wynik finału teraz! [VIDEO]

2014-04-27 11:46

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 8? Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo wyłonił najlepszego uczestnika. O zwycięstwo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo walczyli Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Włodarczyk, Artur Chamski i Mariusz Totoszko. Sprawdź, kto zajął 1. miejsce i zobacz informacje o występach z 8. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Wiemy już, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 8. Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 26 kwietnia 2014 roku należał tak naprawdę do jednego uczestnika show. Najlepszy występ w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo dała Katarzyna Skrzynecka - aktorka okazała się bezkonkurencyjna.

To właśnie do niej powędrowała nagroda 100 tysięcy złotych, które przekazała fundacji KOOCHAM wspierając w ten sposób projekt budowy przedszkola rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych.

Za kogo przebrała się Katarzyna Skrzynecka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc. 8? Katarzyna Skrzynecka jako Andrea Bocelli i Sarah Brightman w stylizacji pół na pół wykonała Time To Say Goodbye. W ten sposób pokonała pozostałych finalistów programu: Agnieszkę Włodarczyk, Artura Chamskiego i Mariusza Totoszko.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Finałowy ranking Twoja Twarz Brzmi Znajomo przedstawia się następująco:

I miejsce - Katarzyna Skrzynecka jako Andrea Bocelli i Sarah Brightman w Time To Say Goodbye
II miejsce - Agnieszka Włodarczyk jako Michael Jackson w Thriller
III miejsce - Mariusz Totoszko jako Freddie Mercury w Bohemian Rhapsody
IV miejsce - Artur Chamski jako Bruno Mars w Marry You

Pozostali uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo także wzięli udział w finałowym odcinku show zajmując kolejno 5. i 6. miejsca:

V miejsce - Paulina Paulla Ignasiak i Paweł Tucholski jako Whitney Houston i Kevin Costner w I Will Always Love You
VI miejsce - Julia Pietrucha i Bilguun Ariunbaatar jako LMFAO w Party Rock Anthem

Najnowsze