Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto jest najsłabszy w 15. edycji? Internet aż huczy!

2021-10-17 16:38
Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.10.2021
Autor: Polsat Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.10.2021

Piętnasta edycja muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, trwa w najlepsze. Za nami szósty odcinek programu w którym gwiazdy musiały zmierzyć się z piosenkami różnych wokalistów. Niestety internet cały czas huczy o tym, kto w tej edycji jest najsłabszy. Czy jest aż tak źle? O kim mowa?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto jest najsłabszy w 15. edycji? Kto nie daje sobie rady na scenie? O kim mowa? Internet aż huczy. Za nami szósty odcinek show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Uczestnicy jak zawsze wcielili się w przeróżnych artystów, a później musieli zaprezentować swoje wokalne umiejętności na scenie. Chris Cugowski wcielił się w rapera Macklemore’a, natomiast Tomek Ciachorowski zagrał rapera Kanye Westa. Robert Janowski był piosenkarzem Bono, a Katarzyna Łaska amerykańską artystką Arethą Franklin. Na scenie nie zabrakło również Pauliny Sykut-Jeżyny, która zaśpiewała piosenkę Peggy Brown z repertuaru Myslovitz. To jednak nie koniec! Adam Zdrójkowski wcielił się w Hankę Ordonównę, Klara Williams w Donny Lewis, a Barbara Kurdej-Szaran w Dua Lipę. Niestety po piątkowym odcinku, który miał emisję 15 października internet aż huczy. Widzowie muzycznego show wskazali uczestnika, który nie radzi sobie na scenie i ich zdaniem jest najsłabszy. O kim mowa? Będziecie w szoku!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto jest najsłabszy w 15. edycji?

Kto według internautów jest najsłabszy w 15. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? W komentarzach zamieszczonych na YouTube oraz Instagramie show, można zobaczyć jak widzowie komentują występy uczestników oraz ich metamorfozy. Niestety w komentarzach widnieje najwięcej opinii, że najsłabiej radzi sobie aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

- W każdym wcieleniu i widać i słychać Basię. Niestety, jak dla mnie jest najsłabsza w tej edycji. Plus Klara

- A moim zdaniem cały czas głos Baśki i charakteryzacja też słaba, ale nie jest najgorzej

- Wygląda jak Basia z odrostami i śpiewa swoim głosem

- Śpiewa czysto, ale głosu nie odwzorowała niestety

Basia Kurdej-Szatan wcieliła się w szóstym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo w Dua Lipę. Aktorka wykonała hit gwiazdy Break My Heart i choć w sieci pojawiło się dużo komentarzy na nie, to znalazły się również ciepłe słowa. Wiele osób uważa, że był to jednak najlepszy występ Basi i na scenie zrobiła prawdziwą petardę! Jak widać, tyle ile osób tyle samo zdań. Poniżej możecie obejrzeć występ Basi jako Dua Lipy oraz dać znać w sondzie poniżej, kto Waszym zdaniem najsłabiej radzi sobie w tej edycji na scenie.

Sonda
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto jest najsłabszy w 15. edycji?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze