Karolina Pisarek jako Young Leosia

i

Autor: Polsat Karolina Pisarek jako Young Leosia w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Karolina Pisarek zaskoczy widzów. Wystąpi jako Young Leosia!

2022-05-06 17:19

Karolina Pisarek zachwyci widzów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Choć początkowo wiele osób nie wierzyło, że modelka może sobie poradzić z muzycznymi wyznaniami, ona udowadnia, że daje radę. Jej metamorfoza w kolejnym odcinku będzie niezapomniana. Wystąpi jako raperka Young Leosia! To trzeba zobaczyć.

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo Karolina Pisarek wystąpi jako Young Leosia czyli najbardziej popularna raperka młodego pokolenia. „Wyrapuje” piosenkę „Szklanki” i całe studio wprowadzi w iście imprezowy nastrój. – Przede wszystkim, widziałam jak wspaniale się bawiłaś, my też się bawiliśmy świetnie! Dziękujemy Ci za ten hiphopowy lans! – powiedziała Małgorzata Walewska. – Wyszło to świetnie, miałaś w tym dużo swojej naturalnej młodzieńczej energii, takiej jaką ma Young Leosia – dodała Katarzyna Skrzynecka. Fragment występu modelki można zobaczyć niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kiedy kolejna edycja show?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Karolina Pisarek jako Young Leosia

Karolina Pisarek jako Young Leosia - kiedy oglądać?

Karolina Pisarek zachwyci widzów w najnowszym odcinku nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kiedy i o której będzie można go obejrzeć? Emisja już w piątek 6.04.2022 o godzinie 20:00, jak zawsze na antenie stacji telewizyjnej Polsat. Odcinek zostanie również zamieszczony w serwisie Polsat GO.

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?