Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo w programie! W jej postać wcieli się Kasia Ptasińska

2019-10-10 17:06
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo w programie! W jej postać wcieli się Kasia Ptasińska
Autor: M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo w programie! W jej postać wcieli się Kasia Ptasińska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 października, to odcinek pełny muzycznych uniesień, świetnych i zaskakujących jednocześnie metamorfoz. Zdecydowanie wzrok widzów przyciągnie Katarzyna Ptasińska, która zaśpiewa jako Cleo! Jak wypadnie aktorka znana z M jak Miłość? Przekonajcie się oglądając wideo na ESKA.pl!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 to edycja pełna zaskakujących, a jednocześnie znakomitych metamorfoz. Uczestnicy jedenastej odsłony programu wchodzili w skórę takich gwiazd, jak: Tina Turner, Jim Morrison, Kylie Minogue, Madonna, Krzysztof Krawczyk czy Miley Cyrus. Ewelina Lisowska mająca 131 punktów, na drugim miejscu znajduje się Emilia Komarnicka-Klynster, która zgromadziła na swoim koncie 155 punktów, a najlepszy póki co jest Łukasz Zagrobelny, który ma 156 punktów. Katarzyna Ptasińska zajmuje 6. miejsce, ale po tym odcinku może się to zmienić!

Katarzyna Ptasińska jako Cleo - metamorfoza

W sobotnim odcinku show zobaczymy między innymi: Grzegorza Turnaua, Freddiego Mercurego i Kazika Staszewskiego. Nie zabraknie też Cleo, w którą z całą pewnością brawurowo wciela się Kasia Ptasińska. Wykonuje hit lata Za krokiem krok – na YouTube zanotował już 43 miliony odsłon.

- Ta piosenka jest lekka – to są pozory. Łatwa nie jest zupełnie 

– mówi, o utworze Za krokiem krok, który wykonuje, Kasia. 

Cleo śpiewa różnymi rodzajami emisji (…) ta moja praca się składała z niesamowicie przeróżnych elementów. I nie wiem, czy mi to wychodzi 

– tłumaczy. Naszym zdaniem wychodzi jej świetnie. Zobaczcie fragment programu!

(informacja prasowa Polsat)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze