Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo w programie! W jej postać wcieli się Kasia Ptasińska

2019-10-10 17:06 RW
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo w programie! W jej postać wcieli się Kasia Ptasińska
Autor: M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Cleo w programie! W jej postać wcieli się Kasia Ptasińska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 października, to odcinek pełny muzycznych uniesień, świetnych i zaskakujących jednocześnie metamorfoz. Zdecydowanie wzrok widzów przyciągnie Katarzyna Ptasińska, która zaśpiewa jako Cleo! Jak wypadnie aktorka znana z M jak Miłość? Przekonajcie się oglądając wideo na ESKA.pl!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 to edycja pełna zaskakujących, a jednocześnie znakomitych metamorfoz. Uczestnicy jedenastej odsłony programu wchodzili w skórę takich gwiazd, jak: Tina Turner, Jim Morrison, Kylie Minogue, Madonna, Krzysztof Krawczyk czy Miley Cyrus. Ewelina Lisowska mająca 131 punktów, na drugim miejscu znajduje się Emilia Komarnicka-Klynster, która zgromadziła na swoim koncie 155 punktów, a najlepszy póki co jest Łukasz Zagrobelny, który ma 156 punktów. Katarzyna Ptasińska zajmuje 6. miejsce, ale po tym odcinku może się to zmienić!

Katarzyna Ptasińska jako Cleo - metamorfoza

W sobotnim odcinku show zobaczymy między innymi: Grzegorza Turnaua, Freddiego Mercurego i Kazika Staszewskiego. Nie zabraknie też Cleo, w którą z całą pewnością brawurowo wciela się Kasia Ptasińska. Wykonuje hit lata Za krokiem krok – na YouTube zanotował już 43 miliony odsłon.

- Ta piosenka jest lekka – to są pozory. Łatwa nie jest zupełnie 

– mówi, o utworze Za krokiem krok, który wykonuje, Kasia. 

Cleo śpiewa różnymi rodzajami emisji (…) ta moja praca się składała z niesamowicie przeróżnych elementów. I nie wiem, czy mi to wychodzi 

– tłumaczy. Naszym zdaniem wychodzi jej świetnie. Zobaczcie fragment programu!

(informacja prasowa Polsat)

Najnowsze