Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9.05.2020 - specjalny odcinek dla fanów programu. Jakie piosenki usłyszymy?

2020-05-07 16:11 EK
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - specjalny odcinek dla fanów programu. Jakie piosenki usłyszymy?
Autor: Materiał Prasowy/Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo - specjalny odcinek dla fanów programu. Jakie piosenki usłyszymy?

Niezapomniane emocje, najlepsze metamorfozy oraz popisy wokalne i aktorskie na najwyższym poziomie. Już za kilka dni zostanie wyemitowany kolejny odcinek specjalny, najchętniej oglądanego w Polsce show prezentującego metamorfozy gwiazd. Zobaczymy w nim między innymi: Maria Callas, Diana Ross, Stanisława Celińska, Katy Perry, czy Samanthę Fox. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który emitowany jest na antenie telewizji Polsat od 2014 roku. Trzynasta edycja show wróci na antenę jesienią, ponieważ musiała zostać zawieszona przez panującą pandemię koronawirusa. Nie oznacza to jednak, że widzowie muszą pożegnać się ze swoim ulubionym programem na aż tak długo. Już w sobotę 9 maja widzowie zobaczą 3. odcinek specjalny programu, a w nim między innymi niezapomnianych: Jeremiego Sikorskiego jako Katy Perry, Adama Fidusiewicza jako Samanthę Fox,  Marka Kaliszuka - Marię Callas (ta metamorfoza pozwoliła mu wygrać 2. edycję), Staszka Karpiel - Bułeckę - Stanisławę Celińską oraz doskonałe transformacje innych uczestników wszystkich edycji show. Wielkie emocje i świetne metamorfozy! Oglądaj koniecznie specjalny odcinek już w sobotę 9 maja o godzinie 22 w telewizji Polsat.

Zobacz poniżej kto wystąpi w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z pewnością cię to zaciekawi!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Filip Gurłacz - "Mama ostrzegała"

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9.05.2020 - kto zaśpiewa?

Na widzów programu czekają spore emocje. Będą mogli podziwiać występu wielu gwiazd. Wśród nich pojawią się między innymi:

  • Jeremi Sikorski – Katy Perry – Swish, Swish, XII edycja
  • Adam Fidusiewicz – Samanta Fox – Touch Me, V edycja
  • Marek Kaliszuk – Maria Callas - O mio babbino caro, II edycja
  • Stefano Terrazzino – Izabela Trojanowska – Wszystko czego dziś chcę, III edycja
  • Kacper Kuszewski – Diana Ross – Upside Down, VIII edycja
  • Staszek Karpiel-Bułecka – Stanisława Celińska – Atramentowa rumba, XI edycja
  • Marek Molak – Raffaella Carra – A far l’amore comincia tu, X edycji.
Najnowsze