Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4: uczestnicy. Kim jest Zofia Zborowska, nowa uczestniczka?

2015-09-13 19:45
Zofia Zborowska
Autor: wbf Zofia Zborowska - to kolejna uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4: na liście uczestników pojawiło się nowe nazwisko - Zofia Zborowska! Kim jest nowa uczestniczka show i jak poradzi sobie ze śpiewem? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 rusza już jesienią  2015 roku. Na kilka tygodni przed rozpoczęciem show stopniowo ujawniane są nazwiska kolejnych uczestników. Polsat musi się spieszyć, gdyż emisja programu została zapowiedziana na wrzesień, a to oznacza, że pierwsze nagrania ruszają już w sierpniu. Do tej pory do Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 zostali zaproszeni: Krzysztof Respondek, Natalia Szroeder, Michał Kwiatkowski, Łukasz Zagrobelny, Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Glinka oraz Monika Dryl. W połowie lipca portal After Party poinformował, że do tego grona dołączy Zofia Zborowska. 

Kim jest Zofia Zborowska?

Jeżeli skojarzyliście jej nazwisko z aktorem Wiktorem Zborowskim to był to traf w dziesiątkę. Zofia jest córką Wiktora Zborowskiego (tak, to on wcielił się w rolę Podbipięty w ekranizacji Ogniem i Mieczem), która postanowiła pójść w ślady ojca i zawodowo zająć się aktorstwem. Akademię Teatralną w  Warszawie ukończyła w 2010 roku. Tuż po opuszczeniu murów uczelni rozpoczęła pracę. Do tej pory mogliśmy ją obejrzeć w produkcjach takich jak: Kanadyjskie Sukienki, Sierpniowe Niebo. 63 dni Chwały oraz popularnych serialach takich jak Ojciec Mateusz. Zofię Zborowską można na żywo można obejrzeć w Teatrze Capitol, w którym to występuje w sztuce Kiedy Kota Nie Ma. 

Za jaką piosenkarkę powinna przebrać się Zofia Zborowska w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Naszym zdaniem, aktorka świetnie sprawdziłaby się w roli Rihanny. Być może przebiłaby w tym zadaniu Kaję Paschalską:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze