Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4.05.2019: jury bez Małgorzaty Walewskiej! Co się stało i kto ją zastąpi?

2019-05-04 21:52
Małgorzata Walewska
Autor: WBF

Ta informacja z pewnością mocno zaskoczy wszystkich fanów polsatowskiego show. Mimo że zbliżamy się już do końca tej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w najbliższym odcinku programu 4.05.2019 w jury nie zobaczymy Małgorzaty Walewskiej, która z programem związana jest od samego początku. To spora zmiana i wielu widzów może zastanawiać się, czy wpłynie w jakiś sposób na przebieg programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4.05.2019: jury bez Małgorzaty Walewskiej! Polska śpiewaczka nie będzie oceniać występów uczestników w jednym z ostatnich odcinków 11 edycji muzycznego show. Co się stało i przede wszystkim - kto zastąpi Małgorzatę Walewską w tym trudnym zadaniu? Wyjaśniamy, co wpłynęło na taką decyzję twórców Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4.05.2019: dlaczego Małgorzaty Walewskiej nie ma w jury?

To pytanie z pewnością nurtuje wielu widzów programu, którzy bardzo mocno przywiązali się do obecnego składu jury. Zwłaszcza że Małgorzata Walewska jest w nim od samego początku trwania Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a to już całe 5 lat! Okazuje się jednak, że w 10 odcinku 11 edycji zatrzymały ją inne zobowiązania zawodowe. Małgorzata Walewska nagrywała pieśni Karłowicza z orkiestrą Filharmonii Szczecińskiej. Jej zniknięcie z programu jest więc na szczęście tylko chwilowe!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4.05.2019: jury. Kto zamiast Małgorzaty Walewskiej?

W tym odcinku polską śpiewaczkę zastąpi aktor Piotr Polk. Polk ma zresztą również wykształcenie muzyczne, śpiewa, a co więcej - ma na swoim koncie dwie płyty! Wierzymy, że świetnie poradzi sobie w roli jurora.

Najnowsze