Anna Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co za metamorfoza!

2021-03-25 15:01
Anna Maria Sieklucka - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały prasowe Polsat

Anna Maria Sieklucka w 4. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo zabrała nas w podróż do Buenos Aires! Wystąpiła jako jedna z największych polskich gwiazd. Wcieliła się w postać Justyny Steczkowskiej a jej wykon utworu Boskie Buenos zachwycił absolutnie wszystkich. Zobacz nagranie!

Nowa edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo trwa w najlepsze. Program powrócił z pewnymi zmianami. Zmieniono dzień i porę emisji. Wcześniej emitowano go w soboty o 22:00. Teraz widzowie mają okazje podziwiać niesamowite metamorfozy w piątki o godzinie 20:00. W nadchodzącym odcinku, który zostanie wyemitowany 26 marca, świetnie wypadnie gwiazda filmu 365 dni, czyli Anna Maria Sieklucka. Na warsztat weźmie jedną ze współczesnych diw polskiej sceny muzycznej - Justynę Steczkowską. Wykona jej wielki hit Buenos Aires. Zachwyciła jurorów oraz publiczność w studiu. Czy aktorka wreszcie wygra odcinek programu? Przekonamy się w piątek, a fragment występu można już zobaczyć poniżej:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Anna Maria Sieklucka zachwyciła jako Justyna Steczkowska

Twoja twarz brzmi znajomo - Anna Maria zachwyciła jurorów

- Super! Super! Najlepszy Twój występ w tym programie – zachwyciła się Małgorzata Walewska. – Jak do tej pory – dodała Kasia Skrzynecka. – I barwowo, i postaciowo, i nogi, nogi, nogi roztańczone – podsumowała Małgorzata. Po trzech odcinkach zobaczyliśmy Annę, która się naprawdę świetnie czuje i bawi na scenie. To był na pewno jej przełomowy występ w tym programie! 100% wejścia w postać Justyny. Na scenie zobaczyliśmy prawdziwą divę polskiej sceny! - To był naprawdę rewelacyjny występ, i rewelacyjny wokalnie. Naprawdę śpiewałaś głosem Justyny Steczkowskiej – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Twoja twarz brzmi znajomo - kto wygra 14. edycję?

Do tej pory Anna Maria Sieklucka radziła sobie najgorzej ze wszystkich uczestników TTBZ. Aktualnie głównym faworytem do wygrania jest Lesław Żurek, który prowadzi klasyfikację generalną z liczbą 85 punków. Zaledwie 2 punty mniej ma aktor Piotr Góral. Podium zamyka Michał Meyer z 79 punktami. Trzeba jednak pamiętać, że za nami dopiero 2 odcinki, a więc wszystko może się zdarzyć.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze