Anna Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co za metamorfoza!

2021-03-25 15:01
Anna Maria Sieklucka - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały prasowe Polsat

Anna Maria Sieklucka w 4. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo zabrała nas w podróż do Buenos Aires! Wystąpiła jako jedna z największych polskich gwiazd. Wcieliła się w postać Justyny Steczkowskiej a jej wykon utworu Boskie Buenos zachwycił absolutnie wszystkich. Zobacz nagranie!

Nowa edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo trwa w najlepsze. Program powrócił z pewnymi zmianami. Zmieniono dzień i porę emisji. Wcześniej emitowano go w soboty o 22:00. Teraz widzowie mają okazje podziwiać niesamowite metamorfozy w piątki o godzinie 20:00. W nadchodzącym odcinku, który zostanie wyemitowany 26 marca, świetnie wypadnie gwiazda filmu 365 dni, czyli Anna Maria Sieklucka. Na warsztat weźmie jedną ze współczesnych diw polskiej sceny muzycznej - Justynę Steczkowską. Wykona jej wielki hit Buenos Aires. Zachwyciła jurorów oraz publiczność w studiu. Czy aktorka wreszcie wygra odcinek programu? Przekonamy się w piątek, a fragment występu można już zobaczyć poniżej:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Anna Maria Sieklucka zachwyciła jako Justyna Steczkowska

Twoja twarz brzmi znajomo - Anna Maria zachwyciła jurorów

- Super! Super! Najlepszy Twój występ w tym programie – zachwyciła się Małgorzata Walewska. – Jak do tej pory – dodała Kasia Skrzynecka. – I barwowo, i postaciowo, i nogi, nogi, nogi roztańczone – podsumowała Małgorzata. Po trzech odcinkach zobaczyliśmy Annę, która się naprawdę świetnie czuje i bawi na scenie. To był na pewno jej przełomowy występ w tym programie! 100% wejścia w postać Justyny. Na scenie zobaczyliśmy prawdziwą divę polskiej sceny! - To był naprawdę rewelacyjny występ, i rewelacyjny wokalnie. Naprawdę śpiewałaś głosem Justyny Steczkowskiej – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Twoja twarz brzmi znajomo - kto wygra 14. edycję?

Do tej pory Anna Maria Sieklucka radziła sobie najgorzej ze wszystkich uczestników TTBZ. Aktualnie głównym faworytem do wygrania jest Lesław Żurek, który prowadzi klasyfikację generalną z liczbą 85 punków. Zaledwie 2 punty mniej ma aktor Piotr Góral. Podium zamyka Michał Meyer z 79 punktami. Trzeba jednak pamiętać, że za nami dopiero 2 odcinki, a więc wszystko może się zdarzyć.

Najnowsze