Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020: Marta Gałuszewska jako Shakira w megahicie She Wolf!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020: Marta Gałuszewska jako Shakira!
Autor: M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020: Marta Gałuszewska jako Shakira!

Marta Gałuszewska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo byla już Arianą Grande, Whitney Houston, wchodziła w skórę Michaela Jacksona, ale absolutnym hitem była jej metamorfoza w Sanah. Zwyciężczyni The Voice of Poland z drużyny Michała Szpaka w 11. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo sprawdzi się teraz, jako Shakira! Zobaczcie przedpremierowy występ na ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020: 31 października ostatni odcinek przed finałem! Dowiemy się, kto zostanie jednym z czterech artystów, którzy zmierzą się o 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny. Ale zanim to nastąpi zobaczymy uczestników w naprawdę porywających występach. Jednym z nich będzie Marta Gałuszewska, która wciela się w Shakirę. Zaśpiewa hit She Wolf. I jest naprawdę dobra: wygląd, taniec, ruch i TEN głos!

- (…) Shakira ma bardzo specyficzną manierę śpiewania. Podobno kiedyś wyleciała z jakiegoś chóru za to, że tak śpiewała. Powiedzieli, że ona okrutnie śpiewa, że ma za mocny głos. Brzmi jak koza i nie będzie śpiewać - opowiada Marta Gałuszewska w rozmowie z Maćkiem Dowborem.

A nad czym stale pracuje?

- Muszę mieć na tyle automatycznie wgrany ten wokal do głowy, żeby się nad nim nie zastanawiać. Bo jak się zacznę zastanawiać nad tekstem, nad wokalem i nad tańcem, to będzie klapa - mówi.

Marta Gałuszewska znów zaskakuje! Tym razem jako Shakira

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 31 października o godzinie 22:05.

Najnowsze