Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017: wyzwanie i wypróbuj przyjaciela - ZASADY

2017-09-08 11:37

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 ze zmianami! Co czeka uczestników show? O nowych konkurencjach piszemy na ESKA.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 - nowe konkurencje, nowe zadania i nowe zasady w ósmej edycji muzycznego show telewizji Polsat! Ten sezon zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie! O wygraną, czyli o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolnie wybrany cel charytatywny powalczy m.in. Anna Dereszowska, Kasia Moś, Kacper Kuszewski czy Krzysztof Antkowiak. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 - nowe konkurencje

Tego w programie jeszcze nie było! W ósmej edycji show artystów czekają nowe zadania. Pierwsze z nich to „Wyzwanie”. Uczestnik, który zobaczy na kołowrotku takie hasło otrzyma możliwość wybrania jednej z wylosowanych przez pozostałych zawodników postaci. Oznacza to, ze dwóch artystów może wcielić się w jedną osobę i zapowiada się niezwykle emocjonujący pojedynek! Druga z konkurencji to 'Wypróbuj przyjaciela'. Po wylosowaniu tego hasła uczestnicy wykonają utwór z wybranym przez siebie przyjacielem. Oj będzie się działo! A co czeka artystów w pierwszym odcinku? Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w sobotę, 9 września o godzinie 22:00 w Polsacie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8: kto za kogo 9.09.2017? METAMORFOZY

Autor: brak danych

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 - jakie metamorfozy czekają nas w pierwszym odcinku ósmej edycji muzycznego programu? Takie pytanie zadają sobie wszyscy fani TTBZ, którzy od kilku miesięcy czekają na kolejną porcję rozrywki na najwyższym poziomie. Jak wiadomo, przed pierws

Program prowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Występy uczestników, tak jak w siódmej edycji, ocenią: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartek Kasprzykowski.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze