Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie? [LISTA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie? [LISTA]
Autor: WBF Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie? [LISTA]

Nowe, ekscytujące nazwiska w 14. edycji uwielbianego przez widzów show Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kto bierze udział w programie? Przekonajcie się sprawdzając pełną listę - na ESKA.pl!

Spis treści

 1. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - uczestnicy
 2. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - jury
 3. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - uczestnicy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - uczestnicy ujawnieni. Kto wystąpi w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14? Lista nazwisk jest imponująca, o czym możecie się przekonać na ESKA.pl. W Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021, w wiosennej edycji show, zmierzy się osiem wyjątkowych osobowości. Na wielkiej scenie muzycznej swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentuje m.in. aktorka, Tamara Arciuch, znana z produkcji telewizyjnych i kinowych m.in. Przyjaciółki, M jak miłość, Niania czy Wesele, wokalistka i influencerka, Maja Hyży, aktorka Anna Maria Sieklucka, której popularność przyniosła rola w filmie 365 dni na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Pojawi się również wulkan energii, piosenkarka na co dzień występująca w popularnym zespole disco-polo Piękni i młodzi - Magda Narożna.

ESKA XD EXTRA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - uczestnicy

W programie zobaczymy też czwórkę aktorów. A oto i oni: Lesław Żurek, znany z takich produkcji jak Mała Moskwa, Zabawa zabawa czy Przyjaciółki i aktor Michał Meyer, którego widzowie mogli zobaczyć m.in. w filmach Miasto 44 i Amok oraz serialu Czas honoru.

Pojawi się także Piotr Gawron-Jedlikowski, czyli Tymoteusz z serialu Pierwsza miłość; Paweł Góral, który zyskał popularność dzięki napisaniu pierwszego na świecie insta-serialu, emitowanego w ramach insta-story na Instagramie.

Każda z Gwiazd będzie musiała spędzić wiele godzin podczas treningów wokalnych, które poprowadzi niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert! Do tego dochodzi nauka wymagających choreografii pod okiem Krzysztofa "Krisa" Adamskiego. Na koniec precyzyjna i żmudna charakteryzacja, by jak najdokładniej odwzorować wylosowaną gwiazdę muzyki polskiej bądź zagranicznej. Kiedy uczestnicy będą gotowi na występ, nasza magiczna scena zamieni się w scenografię teledysku, słynnego koncertu czy też innych okoliczności, z których zasłynął występ odgrywanej gwiazdy. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na wybrany cel charytatywny.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - jury

Występujących Artystów ocenia uwielbiana przez widzów czwórka jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie - Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - uczestnicy

 • Tamara Arciuch

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Pracowała w największych teatrach w Polsce. Za rolę Maryny w spektaklu „Weselu” Wyspiańskiego w reż. Rudolfa Zioło otrzymała nagrodę na festiwalu w Opolu a rola Roxie Hart w musicalu Chicago przyniosła jej nominację do nagrody aktorki roku 2002.

Na dużym ekranie debiutowała w 1997 w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy Młode wilki ½ a postać Kaśki Wojnarówny, panny młodej w głośnym filmie Wojciecha Smarzowskiego, Wesele z 2004, jest jej najważniejszą rolą filmową. Grała również w ostatnim filmie Janusza Morgensterna "Mniejsze zło" oraz w wielu komediach romantycznych m.in: Nie kłam kochanie czy Och Karol w reż. Piotra Wereśniaka. Olbrzymią popularność przyniosła jej rola Karoliny Łapińskiej w serialu Niania (2005-2009) gdzie zagrała antagonistkę głównej bohaterki pokazując po raz kolejny, że komedia to jej żywioł. W 2008 grała Piękną Nieznajomą w serialu Halo Hans!, gdzie wcielała się w każdym odcinku w inną postać w sumie grając 13 różnych ról. Przez jakiś czas związana była również z serialem M jak miłość i Ojciec Mateusz. Od niedawna zajmuje się razem z partnerem Bartkiem Kasprzykowskim również produkcją własnych spektakli teatralnych, z które można oglądać na rożnych scenach w całej Polsce.

 • Maja Hyży

Piosenkarka i influencerka. W 2013 wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu X Factor, w którym zajęła czwarte miejsce. W krótkim czasie po udziale w programie nagrała dwa utwory zatytułowane Zgadnij oraz Bluza. W 2015 roku ukazała się jej pierwsza płyta o tytule W chmurach, a promował ją singiel „Będę kochać”. W tym samym roku wzięła udział w koncercie Superpremier na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 roku zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji.

W melodyjnych utworach łączy nowoczesne elektroniczne brzmienie z niebanalnym, głębokim wokalem, poszukując inspiracji w twórczości takich wokalistek jak: Ellie Goulding, Emeli Sandé, Paloma Faith czy Jennifer Hudson.

Maja aktywnie pojawia się w mediach społecznościowych, próbując swoich sił także jako influencerka. Jest w stałym kontakcie z fanami, regularnie dzieląc się kulisami swojej pracy zawodowej i polecanymi stylizacjami.

 • Anna Maria Sieklucka

Aktorka teatralno-filmowa. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie na wydziale lalkarskim. Do tej pory występowała głównie w teatrze. Na swoim koncie ma m.in. rolę w sztuce" Dzień  Walentego" Iwana Wyrypajewa oraz w spektaklu "Wesele" w reżyserii Włodzimierza Staniewskiego. Należy do Chóru Kobiet, występuje tam w spektaklu "Magnificat", reż. Marta Górnicka, który ostatnio wystawiono w Madrycie w Teatros del Canal. Sieklucka związana jest z lubelskim Centrum Kultury i Sceną In Vitro, gdzie można ją było zobaczyć w jednej z odsłon serialu kryminalnego na podstawie twórczości Marcina Wrońskiego pt. "Ten cholerny wrzesień ". W 2019 roku wystąpiła w serialu telewizyjnym "Na dobre i na złe". Na dużym ekranie zadebiutowała wcielając się w główną bohaterkę głośnego filmu „365 dni”- Laurę Biel.

 • Magdalena Narożna

Jest liderką i wokalistką zespołu disco polo Piękni i Młodzi, który odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej. W 2012 roku wraz z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim założyli zespół Piękni i Młodzi. Początkowo grali na weselach, jednak opublikowane teledyski do utworów na portalu YouTube zyskały po kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a występ w muzycznym show Must Be The Music doprowadził ich do finału tego programu, co pozwoliło im stać się gwiazdami muzyki disco-polo. W czerwcu 2014 roku wydali debiutancki album pt. Niewiara, a we wrześniu opublikowali teledysk do utworu „Ona jest taka cudowna”, który zyskał rekordową wśród teledysków zespołu ilość wyświetleń - ponad 82 mln.

 • Lesław Żurek

Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Od 2005 r. absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Zagrał w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Popularność przyniosła mu rola w Małej Moskwie, Waldemara Krzystka, za którą był nominowany do nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Obecnie można oglądać aktora w serialach Barwy szczęścia i Stulecie Winnych, w warszawskich teatrach: Capitol i 6. Piętro oraz w gościnnych spektaklach w całej Polsce.

 • Paweł Góral

Aktor teatralny i telewizyjny. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Na scenie teatralnej debiutował w musicalu Chess, z którym dwukrotnie odbył międzynarodowe tournée. W Teatrze Muzycznym w Gdyni brał udział w spektaklach: Fame, My Fair Lady, Grease, Shrek oraz Przebudzenie wiosny. Z kolei na deskach gdyńskiej Sceny SAM od kilku lat bawi publiczność rolą zwariowanego Bobby'ego w spektaklu Mayday. Związany także z warszawskim Instytutem Teatralnym, gra w spektaklu Requiemaszyna, który był wielokrotnie prezentowany i doceniany poza granicami Polski. Na szklanym ekranie zadebiutował rolą Roberta w popularnym M jak miłość. W ostatnim czasie zasłynął ze stworzenia pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego w ramach insta-story na Instagramie. Zarówno sama forma, jak również kreowana przez niego postać, spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników.

 • Piotr Gawron-Jedlikowski

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Znany z ról pierwszoplanowych w Pierwszej Miłości, Barwach szczęścia, Koronie królów. Obecnie występuje w grupach Impro Atak! oraz ITO Teatr, gdzie z pasją wykorzystuje różne formy improwizacji teatralnej. Tworzone z zespołem spektakle powstają ad hoc bazując na spontanicznych pomysłach widzów, dzięki czemu każdy występ jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Przez lata współpracował z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie w spektaklu Trzej Muszkieterowie grał rolę d'Artagnana.

 • Michał Meyer (Michał Kowalczyk)

Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Jeden z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych Aktorów młodego pokolenia. Studia ukończył w 2008 roku i zaraz potem zadebiutował w programie „Szymon Majewski Show“, w którym parodiował z powodzeniem między innymi Kubę Wojewódzkiego, Colina Farrella i Kamila Durczoka. Zagrał w wielu popularnych serialach, np. w Czas Honoru, Drugiej szansie, Singielce, Prawie Agaty. Można go też zobaczyć w takich filmach, jak: Wałęsa. Człowiek z nadziei, Andrzeja Wajdy i Wenecja, Jana Jakuba Kolskiego, Miasto 44, Jana Komasy. Na co dzień związany jest z teatrem STU w Krakowie. Jest członkiem grupy kabaretowej Obustronni ludzie, z którą występuje na scenach stołecznych klubów. W chwili obecnej przygotowuje się do premiery w teatrze Krystyny Jandy w sztuce Cwaniary.

W styczniu 2021 będzie miała premierę produkcja filmu dla serwisu Netflix, w którym Michał zagrał jedną z ważniejszych postaci.

Najnowsze