Czadoman wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13! Paweł Dudek zaskakiwał metamorfozami

Czadoman w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7.11.2020
Autor: M. Zawada Czadoman w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7.11.2020

Czadoman zwycięzcą Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020! To właśnie ten wokalista wygrał trzynastą edycję rozrywkowego programu, w którym asami w rękawie są najbardziej trafione i zaskakujące metamorfozy! Paweł Dudek był w tym najlepszy!

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 dobiegł końca! Za nami już trzynasta edycja fascynującego programu, który wywołuje wiele skrajnych emocji, jak mało które talent-show! W tym roku było naprawdę gorąco, a poziom rywalizacji był równie wysoki, jaki w poprzednich edycjach! Mimo ogromnych starań gwiazd, które dotarły do ścisłego finału, wygrana jest tylko jedna, a w tej edycji zdobył ją Paweł Dudek, znany światu, jak Czadoman! 13. edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo zwyciężył Czadoman, który w swoich metamorfozach był po prostu bezkonkurencyjny! Kim jest Czadoman i co o nim wiemy? To polski artysta, który w głównej mierze słynie z tworzenia muzyki w gatunku Disco Polo oraz Dance. Więcej informacji na temat gwiazdora znajdziecie poniżej na ESKA.pl! Paweł Czadoman Dudek w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 wcielał się w przeróżne wielkie osobistości, aż w końcu wygrał! Mogliśmy zobaczyć gwiazdora między innymi, jako  Luciano Pavarotti, Felicjan Andrzejczak, czy też Marcin Sójka. 

Czadoman wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 

Czadoman wygrał 13. edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020. Gwiazdor wcielił się w Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera i wykonał Jest taki samotny dom. 

Szanowni Państwo, nie muszę mówić, ze jestem zaszczycony, bo chyba to po mnie widać. Kiedyś napisałem taki wiersz, że człowiek tworzy się nie tylko z ciała i duszy, ale i z chwil. Cieszę się, że tworzą mnie takie chwile jak ta – podkreślił. Czek na 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji Rak’n’Roll.

Justin Bieber w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Najnowsze