Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - FINAŁ. Kto walczy o zwycięstwo? [UCZESTNICY]

2021-05-14 15:20 Jakub Adamiak
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - FINAŁ. Kto walczy o zwycięstwo? [UCZESTNICY]
Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - FINAŁ. Kto walczy o zwycięstwo? [UCZESTNICY]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 to już wielki finał. Kto tym razem z gwiazd zdobędzie Złotą Twarz? Nieprzewidywalne show Telewizji Polsat, gdzie na jednej scenie możemy zobaczyć gwiazdy od disco-polo po światowe gwiazdy rocka i pop. Ostatni odcinek 14. edycji programu już w piątek, 14 maja 2021 roku. Kto zawalczy o zwycięstwo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - FINAŁ. Po kilkunastu tygodniach od emisji pierwszego odcinka przyszedł czas na wielki finał. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to wyjątkowe muzyczne widowisko, które emitowane jest na antenie Telewizji Polsat. Znane gwiazdy ze świata show-biznesu wcielają się w rolę muzycznych artystów, którzy odtwarzają daną postać jeden do jednego - wokalnie, ruchowo i wizualnie. Jurorzy oceniają ich wykonania i przyznają punkty. Zwycięzca każdego odcinka przekazuje 10 000 złotych na wybrany przez siebie cel charytatywny. 

Eurowizja 2021 - wpadka jednych z faworytek! Co stało się na próbie?

Tamara Arciuch jako Liza Minnelli w kabaretowym stylu wyśpiewała pierwsze miejsce w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - FINAŁ. UCZESTNICY

Konkurencja była ogromna. Zebrali najwięcej punktów wśród uczestników telewizyjnego show. Walka była ogromna i trwała do samego końca. Kto okaże się najlepsze w 14. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych, które będzie mógł przekazać na wybrany przez siebie cel charytatywny. W ścisłym finale znaleźli się

  • Paweł Góral
  • Maja Hyży
  • Michał Meyer
  • Lesław Żurek
Najnowsze