Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - co wydarzyło się w odcinku 21.09.2019? Długo go nie zapomnimy!

2019-09-22 0:17 A.D.
Lisowska
Autor: Materiały prasowe Polsat

Vamos a la playa – tym hitem przywitali widzów w ostatnim odcinku programu tego lata Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Potem Łukasz Zagrobelny przeistoczył się w Marcina Ciurapińskiego z Big Day w przeboju lat „W dzień gorącego lata”. – Wnerwiała mnie ta piosenka dokładnie tak samo jak zawsze to znaczy, że idealnie ją wykonałeś – podsumowała żartobliwie Kasia Skrzynecka.

Kasia Ptasińska wylosowała postać Madonny i hit „Holiday”. – Wcale nie żałuję, że to ty występowałaś a nie Madonna tutaj przed nami, bo to naprawdę była wspaniała uczta – powiedziała Małgorzata Walewska.

Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Halinę Kunicką w piosence „Lato, lato, lato czeka”. – Dziękuję – mówiła prawdziwa Halina Kunicka, która gościła w show. – To jest dla mnie święto, że ja tutaj jestem razem z państwem, bo to jest mój ukochany ulubiony program, który zawsze oglądam. I to jest dla mnie prezent, który pani zrobiła śpiewając tak pięknie „Lato, lato…”. – dodała kierując swe słowa w stronę Emilii. – Każdy twój występ jest niezwykły, magiczny i taki niepozwalający od ciebie oderwać wzroku – chwaliła aktorkę Kasia Skrzynecka. – Fantastyczne (…)

Zobacz też: Magda Bereda zaśpiewała swoją wersję Despacito w Tańcu z Gwiazdami!

Dziękuję – dodał Paweł Królikowski. Z kolei Ewelina Ruckgaber zamieniła się w Krzysztofa Klenczona w „Historii jednej znajomości”. Ewelina zebrała od jurorów oklaski na stojąco. – To było po prostu coś niesamowitego – komplementował Ewelinę Kacper Kuszewski.

Jeremi Sikorski stał się Calvinem Harrisem w hicie „Summer”. – Wokal wykonany identycznie z naturalnym, naprawdę – oceniła Kasia Skrzynecka.

Ewelina Lisowska przeszła transformację w Beatę Kozidrak. Zaśpiewała „Piechotą do lata”. – Pokazałaś naprawdę najwyższą klasę wokalną dzisiaj. Wielkie brawa – mówił Kacper Kuszewski.

Adam Strycharczuk wcielił się w Aldonę Dąbrowską z zespołu Amadeo w piosence „Letni wiatr”. – Odkrywam cię. Jesteś znakomity. Naprawdę to był najlepszy twój występ – podsumowała Małgorzata Walewska. Robert Koszucki przemienił się w Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff i wykonał utwór „Lato”. – Byłeś jeden do jednego i ja byłam zachwycona – powiedziała Kasia Skrzynecka.

W głosowaniu jurorów najwięcej punktów zgromadziła Ewelina Ruckgaber – 37. Za nią uplasował się Jeremi Sikorski – 24 a na trzecim miejscu – Emilia Komarnicka – Klynstra. Uczestnicy również przyznali kolejne punkty Ewelinie Ruckgaber, która ostatecznie została zwyciężczynią odcinka. Czek na 10 tysięcy złotych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” na leczenie Joasi Sufy.

A w kolejnym odcinku: Kasia Ptasińska – Kayah, Robert Koszucki – Andrzej Rosiewicz, Łukasz Zagrobelny – Tina Turner, Adam Strycharczuk – Enrique Iglesias, Jeremi Sikorski – Zbigniew Kurtycz, Emilia Komarnicka – Klynstra – Anthony Kiedis, Red Hot Chili Peppers, Ewelina Lisowska – Maluma, Ewelina Ruckgaber – Shania Twain.

Najnowsze