Najbardziej imprezowe hity na lato 2020 [TOP10]

Natalia Szroeder, Ava Max
Autor: EAST NEWS: Ian West/Press Association/East News / ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wakacje 2020 bez muzyki nie mogłyby istnieć, dlatego już na ESKA.pl czekają na was najlepsze hity lata na ten rok! Zobacz, jakie piosenki idealnie wpasują się w klimat lata 2020! Dodają energii, motywacji i chęci do życia! TOP 10 najbardziej imprezowych kawałków na najbliższe wakacje!

Lato bez muzyki z pewnością nie byłoby takie same! To właśnie imprezowe piosenki i energiczna muzyka towarzyszy nam każdego dnia w wakacje, ale i nie tylko. Niektórzy w ogóle nie potrafią wyobrazić sobie życia bez muzyki, ponieważ to właśnie dzięki niej żyją. Mają więcej energii, motywacji, a nawet sympatii do drugiego człowieka. Muzyka potrafi przekazać i uwolnić wiele emocji, dlatego też już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was top 10 najbardziej imprezowych piosenek na lato 2020. Ta lista z pewnością przypadnie wam do gustu, ponieważ utwory, które się tam znajdują świetnie wpasowują się w klimat nadchodzących wakacji, są bardzo energiczne i pozytywne. Zobacz, jakie utwory znalazły się w naszej gorącej 10 na lato 2020! 

Lato 2020 - TOP 10 imprezowych piosenek

10 najbardziej imprezowych piosenek na lato 2020:

Ava Max - Kings&Queens to utwór, który powstał w marcu 2020 i idealnie wpasowuje się w klimat lata 2020!

Melanie Martinez - Play Date powstała w 2015 roku, ale cały czas ma świetny odbiór latem, szczególnie po tym, jak było o niej głośno na TikToku! 

Intelligency - August to utwór idealny na sierpień 2020! Ciekawe dlaczego?! Piosenka powstała w kwietniu tego roku i musi znaleźć się na twojej wakacyjnej playliście 2020! 

Czas na polską piosenkę, która również jest obowiązkowa na lato 2020! Tym razem świetnie wpasuje się Natalia Szroeder z utworem Pestki!

Deepend - Desire jest piosenką wręcz idealną na imprezkę w plenerze z przyjaciółmi! Sprawdźcie ją koniecznie. 

Nause, Rebecca & Fiona - Can't Erase to utwór obowiązkowy latem 2020! Powstał on w 2019 roku i cały czas jest proponowany na muzycznych listach. 

Andrea Bianchini - Give up to piosenka, która świetnie wpasowuje się w wakacyjne klimaty! 

BARANOVSKI - Momenty to polska piosenka, która zadebiutowała w sieci w kwietniu 2020. Świetnie sprawdzi się latem.

Rita Ora to piosenkarka, która zawsze świetnie dopasowuje się do klimatów wakacyjnych. Jednym z takich utworów jest  How To Be Lonely!

Smolasty feat. Nostalg1a - Neony to również idealny numer wakacyjny, który jest pełen energicznych emocji! 

Najnowsze