Troleje - do czego służą? Pytanie w Milionerach

2017-06-01 17:00

Troleje służą do nauki...? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie wejdź na ESKA.pl!

Troleje służą do nauki...? Z takim pytaniem musiała się zmierzyć Joanna Sroczkowska w ósmym odcinku popularnego programu Milionerzy. Uczestniczka zaznaczając poprawną odpowiedź ma szansę wygrać 125 tysięcy złotych. Na ekranie pojawiły się cztery poniższe odpowiedzi:

A tańca klasycznego
B robienia sushi
C jodłowania
D jazdy w poślizgu

Joanna Sroczkowska nie będąc pewna prawidłowej odpowiedzi postanowiła skorzystać z koła ratunkowego 'telefon do przyjaciela'. Kolega uczestniczki Eryk także nie był do końca przekonany, która odpowiedź jest poprawna, ale wskazał na 'jazdę w poślizgu'. Pani Joanna idąc za przeczuciem i podpowiedzią poprosiła Huberta Urbańskiego o zaznaczenie odpowiedzi D. Opłaciło się, ponieważ to właśnie była poprawna odpowiedź warta 125 000 zł.

Karmnik ościsty... Czym jest i co robi? Pytanie w Milionerach

Autor: brak danych

  Karmnik ościsty... tak brzmiało jedno z pytań w siódmym odcinku Milionerów, które usłyszał Mateusz Buczek - mieszkaniec miejscowości Kozłów Biskupi. Zaznaczając prawidłową odpowiedź student prawa mógł wygrać aż 250 tysięcy złotych. Do wybo

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze