Trik z piłeczkami - jak to zrobili? Wyjaśniamy

2018-07-08 18:14
Trik z piłeczkami - jak to zrobili? Wyjaśniamy
Autor: fot./screen/www.youtube.com/Dude Perfect Trik z piłeczkami

Filmik pokazujący niesamowite triki z piłkami ping-pongowymi w zaledwie kilka dni zdobył 26 milionów odsłon! Na ESKA.pl poznacie sekret tych sztuczek.

Trik z piłeczkami - jak to zrobili? Takie pytanie musi zadawać sobie wielu internautów, którzy widzieli ten niesamowity filmik! Jego autorami są youtuberzy z kanału Dude Perfect, którzy specjalizują się w wykonywaniu bardzo widowiskowych sztuczek. Ich najnowsze wideo pokazuje piłeczki ping-pongowe, które rzucone, po kilku lub kilkunastu odbiciach trafiają wprost do małego kubeczka. Okazuje się, że wyjaśnienie tego tricku jest bardzo proste.

Sztuczka z kocem - o co w niej chodzi? What the fluff challenge bije rekordy popularności!

Trik z piłeczkami - sekret wideo

Trzeba przyznać, że triki z piłeczkami ping-pongowymi w wykonaniu Dude Perfect wyglądają naprawdę niesamowicie! Youtuberzy rzucają nimi na różne sposoby i za każdym razem trafiają idealnie do małych kubeczków. Czy jest jakiś sposób, by samemu zrobić coś takiego? Okazuje się, że tak!

Sekretem jest nie rzucenie ping-pongiem, lecz odpowiednie ustawienie kubeczka! Jak to zrobić? Najpierw rzucamy piłeczką w jeden punkt i patrzymy, gdzie się odbije. Tam, gdzie ląduje, możemy później ustawić kubeczek. Dzięki temu, przy powtórzeniu rzutu piłką dokładnie w ten sam punkt, po odbiciu trafi ona do kubka. Zamiast niego można dostawiać kolejne przeszkody. Piłka będzie się odbijała dłużej, a cała sztuczka nabierze widowiskowości.

Oczywiście nie wszystkie triki z piłeczką można wykonać tak łatwo. Na wideo Dude Perfect widać, że czasami trafiają jednym rzutem bez odbić do poruszającego się kubeczka! Takie sztuczki wymagają już bardzo wielu prób. Na szczęście do filmiku można wmontować tylko te udane :D

Neymar się toczy - MEMY i PARODIE WIDEO podbijają sieć!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze