Tribute to Jantar z udziałem wokalistów The Voice of Poland - sprawdź szczegóły [VIDEO]

2015-01-21 17:52
Tribute to Jantar
Autor: fot. materiały promocyjne Tribute to Jantar

Wokaliści znani z The Voice of Poland śpiewają piosenki Anny Jantar. Sprawdź szczegóły wyjątkowego wydarzenia o nazwie Tribute to Jantar i zobacz ekskluzywny filmik z prób nagrany specjalnie dla ESKA.pl

Tribute to Jantar w Warszawie to wyjątkowy koncert z udziałem uczestników The Voice of Poland. Gdzie i kiedy artyści zaśpiewają utwory Anny Jantar? Sprawdź szczegóły tego wydarzenia już teraz - na ESKA.pl.

Nieśmiertelnie przeboje Anny Jantar zaprezentują 24 stycznia 2015 roku na scenie Teatru Capitol : Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Kasia Sawczuk, Ernest Staniaszek i inni wokaliści znani z muzycznego show TVP 2 The Voice of Poland.

Tribute to Jantar to projekt Arka Kłusowskiego, który po raz pierwszy zrealizował koncert ku pamięci Anny Jantar rok temu w Reszowie. Tym razem okazję do przeżycia niezwykłych wrażen muzycznych będą mieli mieszkańcy stolicy. W sumie jedenastu młodych wokalistów zaśpiewa takie przeboje zmarłek artystki jak Tylko mnie poproś do tańca, Nic nie może wiecznie trwać, Im więcej ciebie tym mniej, czy Najtrudniejszy pierwszy krok. Przedsmak tego, co będzie się działo w Teatrze Capitol możecie zobaczyć na filmiku z prób, który artyści nagrali specjalnie dla ESKA.pl.

Sprzedaż biletów w cenach 65 i 75 zł bezpośrednio w kasie Teatru Capitol oraz w wybranych punktach sprzedaży online.

Wybieracie się na wyjątkowy koncert w Teatrze Capitol?

Uczestnicy The Voice of Poland - Najtrudniejszy pierwszy krok

RC

Najnowsze