Trenerzy The Voice wystąpili razem na scenie. Wykonanie podbiło serca fanów na całym świecie!

2021-09-21 12:14
Trenerzy The Voice
Autor: YouTube/The Voice

W podobnym czasie, co polska edycja The Voice, swoją premierę miała amerykańska odsłona uwielbianego na całym świecie formatu. Jedną z niespodzianek, jakie czekały na widzów pierwsze odcinka, był wspólny występ trenerów - Ariany Grande, Kelly Clarkson, Johna Legenda oraz Blake'a Sheltona. O tym wykonaniu mówi dziś cały świat!

The Voice - występ trenerów 21. edycji amerykańskiej odsłony muzycznego show to zdecydowanie jeden z najważniejszych momentów pierwszego odcinka. Uwielbiany przez widzów program powrócił na antenę. Tym razem jego producenci postawili na wielką zmianę. W jury zasiadła jedna z największych gwiazd współczesnego popu - Ariana Grande. Udział piosenkarki przełożył się na jeszcze większe zainteresowanie formatem. Można je było zaobserwować między innymi w mediach społecznościowych, gdzie fani z całego świata na bieżąco komentowali występy uczestników oraz opinie trenerów. Na widzów czekała jeszcze jedna wyjątkowa niespodzianka, a mianowicie wspólny występ Kelly Clarkson, Ariany Grande, Johna Legenda i Blake'a Sheltona, którzy wykonali mash-up dwóch utworów: Hold On, I'm Coming z repertuaru Sam & Dave oraz Respect, który w oryginale śpiewała Aretha Franklin. Fani z całego świata nie mają wątpliwości, dlaczego to właśnie oni oceniają talenty innych.

Występ trenerów The Voice powalił na kolana

Wspólny występ trenerów 21. edycji show The Voice to bez wątpienia jeden z najmocniejszych punktów pierwszego odcinka. Pod wideo zamieszczonym na oficjalnym kanale programu pojawiły się tysiące komentarzy, za pośrednictwem których internauci dali wyraz swojego zachwytu nad tym, co zobaczyli. Fani docenili przede wszystkim żeńską część panelu jurorskiego, czyli Kelly i Ari. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego zapierającego dech w piersiach występu, szybko nadrabiajcie zaległości.

Wstrząsające wyznanie uczestniczki The Voice of Poland
Najnowsze