Trenerka wokalu rozpętała burzę, ostro krytykując Dodę i Sanah. To nie one mają najlepsze głosy w Polsce!

2022-07-17 17:27
Sanah, Doda, Viki Gabor
Autor: AKPA

Kto ma najlepszy głos w Polsce? Które polskie wokalistki śpiewają najlepiej? Popularna na YouTubie trenerka wokalu Gosia Sacała wzięła na warsztat przedstawicielki polskiej sceny muzycznej i stworzyła ranking, kierując się przede wszystkim ich techniką. Sprawdźcie, kto znalazł się na szczycie. To nie Doda, ani też nie Sanah!

Która z polskich wokalistek ma najlepszy głos w Polsce? Odpowiedź na to pytanie postanowiła znaleźć popularna na YouTubie Gosia Sacała. Trenerka wokalu, która oceniała występy uczestników konkursu Talentobranie, jest najpopularniejszą trenerką wokalną w sieci. Na jej kanale regularnie pojawiają się reakcje na nowości muzyczne od polskich i zagranicznych gwiazd, analizy śpiewu konkretnych artystów, a także rozmaite rankingi. Tak kontrowersyjnego jeszcze nie było! Gosia, która specjalizuje się w emisji głosu, postanowiła przeanalizować wokale najpopularniejszych polskich wokalistek i przydzielić je do poszczególnych kategorii. Kto śpiewa fenomenalnie? Kto po prostu daje radę? A kogo nie da się słuchać, bo ma niezdrowy głos? Mocno oberwało się między innymi Dodzie oraz Sanah, czyli najpopularniejszym piosenkarkom w Polsce. Szczyt listy nie powinien być jednak zaskoczeniem!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Doda ma duże braki, a Sanah tylko daje radę

Gosia sama na wstępie przyznała, że wie, iż przygotowany przez nią ranking wzbudzi wiele kontrowersji. Trenerka wokalu dodała jednak, że starała się oceniać wszystkich obiektywnie, nie kierując się swoimi uprzedzeniami. Na szczycie rankingu znalazły się gwiazdy The Voice Kids i Eurowizji Junior, czyli Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James. Nie zabrakło też Edyty Górniak i Ewy Farnej. Jeśli chodzi o Dodę, to Sacała uważa, że gwiazda ma spore braki - tak jak Anita Lipnicka i Margaret. Pozycję wyżej, jako dająca sobie radę, uplasowała się Sanah. Zuzia mogła liczyć na doborowe towarzystwo Kayah, Sarsy, Mery Spolsky, Julii Wieniawy, Dominiki Gawędy i Ani Dąbrowskiej. Całe wideo prezentujemy poniżej. Zgadzacie się?

Sonda
Zgadzasz się z rankingiem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze