Trendy wiosna 2021 - najmodniejsze makijaże, szminki i cienie

Pati
Autor: ESKA.pl

Wiosna 2021 zbliża się wielkimi krokami! Jakie trendy makijażowe będą obowiązywać o tej porze roku? Wszystkie dominujące kolory na ustach oraz oczach znajdziecie poniżej. Lista produktów must-have, które powinny być w kosmetyczkach wszystkich kobiet również widnieje poniżej.

Wiosna 2021 zbliża się wielkimi krokami, dlatego to jest najwyższy czas, aby dowiedzieć się, jak malować się w nadchodzącą porę roku. Ten czas będzie zdecydowanie przełomowy z tego względu, że większość kobiet już w tamtym roku postawiło bardziej na pielęgnację niż pełen mocny makijaż. Wszystko spowodowane było tym, że większość naszego wolnego czasu spędzaliśmy w domu z uwagi na wciąż trwającą sytuację pandemiczną. W ruch poszły wszelkie go rodzaju maseczki, pielęgnacyjne kremy oraz toniki.

Piszemy o tym nie bez powodu, ponieważ naga skóra w tym roku będzie fenomenem, jeśli chodzi o trendy w makijażu na wiosnę 2021. Poniżej wypisaliśmy wam o wiele więcej inspiracji, które będą królować tegoroczną wiosną.  Sprawdźcie już teraz, jakie kosmetyki będą koniecznie musiały znajdować się w naszej kosmetyczce, jakie kolory cieni będą najmodniejsze oraz na jakie pomadki warto będzie postawić tej wiosny.

Makijaż 2021 - trendy, wiosna 

Makijaż 2021 - trendy na tegoroczną wiosnę, które musi znać każda kobieta. Okazuje się, że w 2021 roku warto postawić przede wszystkim na rozświetlacz, dzięki któremu skóra będzie wyglądać bardzo naturalnie oraz bronzer, który da nam efekt muśnięcia słońcem. Warto także postawić na czarne mocne oko, które uzyskamy używając czarnej miękkiej kredki lub eyelinera. 

Makijaż 2021 - trendy, szminki 

Wiosną 2021 na ustach najbardziej modny będzie kolor czerwony oraz różowy. Najwięksi światowi makijażyści polecają wybranie ciemnego różu lub karminowej czerwieni. 

Makijaż 2021 - trendy, cienie 

Wiosną 2021 na naszych powiekach najbardziej modny będzie kolor, taki jak zieleń, niebieski, fuksja oraz czerwień. Dla osób, które nie lubią zbyt mocnego makijażu polecamy zastosowanie makijażu typu smokey eyes lub po prostu delikatnych kresek. 

Wiosna w ogrodzie
Najnowsze