Travis Scott w Polsce 2019 - DATA, MIEJSCE, BILETY

2018-11-23 15:49 k.w.
Travis Scott
Autor: Sony Music Travis Scott

Wszyscy fani Travisa Scotta, już w 2019 roku, będą mogli zobaczyć swojego idola na żywo. Gdzie i kiedy wystąpi amerykanski raper?

W czwartek 22.11.2018 ogłoszone zostały pierwsze gwiazdy Openera 2019. Wśród nich pojawił się Travis Scott, czyli 26-letni Jacques Webster. Amerykański raper, wokalista i producent muzyczny w bardzo szybkim tempie zdobył dużą popularność. Kiedy Travis Scott wystąpi w Polsce?

Open'er 2019 - line-up, artyści. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

Travis Scott w Polsce - data, miejsce

Kolejna edycja Openera będzie się odbywać od 3 do 6 lipca w Gdyni! Travis Scott wystąpi pierwszego dnia festiwalu, na głównej scenie.

Travis Scott 2019 - bilety

Do sprzedaży trafiły karnety Early Bird Tickets na Open'er Festival 2019. Ich ceny rozpoczynają się od 399 zł, a kończą na 619 zł. Poniżej dokładna rozpiska biletowa.

  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 399 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - 469 zł
  • karnet 4 dni - 519 zł
  • karnet 4 dni + pole namiotowe - 619 zł

Bilety dostępne są w sprzedaży do 17 grudnia lub do wyczerpania puli. Od najpóźniej 18 grudnia, zostaną dodane bilety regularne.

Travis Scott - ASTROWORLD

W 2012 roku Travis Scott podpisał profesjonalny kontrakt z wytwórnią płytową, zostawiając za sobą nieśmiałe początki w rapowych składach i tułacze życie w L.A. Tak rozpoczęła się też jedna z najważniejszych i najbardziej spektakularnych karier amerykańskiego hip-hopu ostatniej dekady. Każdy kolejny album, singiel, projekt Travisa Scotta przybliżał go do tego, co wydarzyło się kilka miesięcy temu wraz z premierą jego trzeciego albumu zatytułowanego ASTROWORLD.

Travis Scott w Polsce

Ten hołd oddany nieczynnemu parkowi rozrywki w jego rodzinnym Houston stał się punktem wyjścia dla najciekawszej rapowej (a może już nawet około-rapowej) płyty tego roku, zostawiając w tyle produkcje innych gigantów sceny, by wymienić tylko Drake’a, Kanye czy Migosów. Bo choć trzeci album Scotta nie zbliżył się do sprzedażowego rekordu Drake’a, to jego rozmach przewyższa dwupłytowe dzieło Kanadyjczyka a i wpływ na współczesną kulturę jest nie bez znaczenia. Wśród gości jest i wspomniany Drizzy, i grający na harmonijce ustnej Stevie Wonder, śpiewający The Weeknd, James Blake oraz Frank Ocean czy wreszcie Tame Impala, dotychczas raczej nie kojarzeni z hip-hopowymi produkcjami. Autorem zdjęcia okładkowego został ceniony fotograf-celebryta David LaChapelle a klip do singla Stop Trying to Be God wyreżyserował Dave Meyers, będący w tej dziedzinie prawdziwą ikoną.

Nowości muzyczne 2018 - Rita Ora zaskakuje na nowej płycie Phoenix

Latem przyszłego roku, kiedy ASTROWORLD zbliży się do pierwszej rocznicy swojego wydania, Travis Scott triumfalnie przejedzie przez Europę, dając swój show także w Polsce, oczywiście na Open’er Festival.

Najnowsze