Nowości muzyczne 2018 - Rita Ora zaskakuje na nowej płycie Phoenix

2018-11-23 14:34 k.w.
Rita Ora
Autor: screen Youtube/Rita Ora Rita Ora

Rita Ora nagrała nowy album studyjny zatytułowany Phoenix, którego premiera odbyła się 23.11.2018. Co znajdziemy na krążku?

Fani Rity Ory doczekali się jej drugiego albumu. Phoenix długo czekał na opublikowanie. Jego premiera znacząco się opóźniła, przez problemy jakie napotkała artystka w ostatnich latach. W 2015 roku Rita Ora posądziła swoją ówczesną wytwórnię Roc Nation, o brak zainteresowania jej karierą. Wówczas wytwórnia oskarżyła piosenkarkę o straty pieniężne, w związku z niewywiązaniem się z umowy. Ora miała nagrać 5 albumów, wydała jednak tylko jeden. Umowa między wytwórnią a artystką została ostatecznie zerwana. Oczywiście bardzo popularna już piosenkarka, nie miała problemu ze znalezieniem nowego wydawcy.

Ed Sheeran przerwał koncert! Powód was zaskoczy

Rita Ora - Phoenix

Album Phoenix ukazał się 23 listopada, a promuje go najnowszy singiel Let You Love Me. Oprócz niego, na płycie znajdziemy również Anywhere, Your Song oraz Falling To Pieces. Poniżej pełna tracklista Phoenix:

 1. Anywhere
 2. Let You Love Me 
 3. New Look
 4. Lonely Together (feat. Rita Ora)
 5. Your Song
 6. Only Want You
 7. First Time High
 8. For You (Fifty Shades Freed with Liam Payne)
 9. Summer Love (with Rudimental)
 10. Girls (feat. Cardi B, Bebe Rexha & Charli XCX)
 11. Keep Talking (feat. Julia Michaels)
 12. Hell Of A Life
 13. Velvet Rope (deluxe)
 14. Falling To Pieces (deluxe)
 15. Cashmere (deluxe)
 16. Soul Survivor (deluxe)

Rita Ora - 50 twarzy Greya

Rita sprzedała do tej pory 7 mln singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta Ora z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej. Rita Ora oprócz muzyki kocha też aktorstwo. Mogliśmy ją oglądać chociażby w 50 twarzach Greya, w których grała siostrę Christiana Greya. Artystka była także jurorką w X-Factorze i Voice of UK.

Najnowsze