Travie McCoy feat. Sia - Golden: teledysk promuje letni utwór. Obejrzyj premierowo na ESKA.pl [VIDEO]

2015-06-15 14:43
Travie McCoy feat. Sia - Golden
Autor: fot. screeny z teledysku na YouTube Travie McCoy feat. Sia - Golden

Travie McCoy feat. Sia - Golden: czas na kolejnych faworytów w walce o miano hitu lata. Do tego licznego grona dołącza Travie McCoy w towarzystwie australijskiej piosenkarki Sia. Czy singiel zatytułowany Golden podbije światowe listy hitów? Posłuchaj i oceń!

Travie McCoy feat. Sia - Golden: podrzucamy Wam kolejną nowość muzyczną, która ma aspiracje by osiągnąć status hitu lata 2015. Czy tak się stanie? Na te pytanie odpowiemy we wrześniu. Póki co zapoznajcie się z nową produkcją amerykańskiego rapera i lidera zespołu Gym Class Heroes - Travie McCoy'a.

Utwór zatytułowany Golden jest owocem pracy Picard Brothers i dobrze znanego Wam Diplo. Sam kawałek zapowiada drugi solowy krążek w karierze rapera.

Travie McCoy do współpracy nad nowym singlem zaprosił Sia Furler. Australijska piosenkarka może spowodować, że utwór już niebawem stanie się bardzo rozchwytywany na całym świecie.

Jak Wam się podoba ten kawałek? Czekamy na Wasze komentarze!

Travie McCoy feat. Sia - Golden

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze