Trailer do 50 Twarzy Greya: fani liczą na Sex On Fire w zapowiedzi filmu. Jakie są szanse? [VIDEO]

2014-07-14 18:03

W trailerze do 50 Twarzy Greya raczej na pewno pojawi się piosenka lub zostanie wykorzystana muzyka. Kawałek do zapowiedzi 50 Twarzy Greya budzi emocje nie mniejsze niż sam zwiastun. Fani historii Greya i panny Steel po cichu liczą na Sex On Fire w trailerze filmu 50 Twarzy Greya. Jakie są szanse? Zobacz!

Piosenka z trailera do 50 Twarzy Greya to jeden z tematów dyskusji przed premierą nagrania zaplanowaną na 24 lipca 2014 roku. To, że muzyczny kawałek pojawi się w zapowiedzi 50 Twarzy Greya jest niemalże pewne - wszystkie zwiastuny kinowych hitów w tle prezentują jeden z utworów pojawiających się w filmie. Tu można zadać jednak pytanie, czy będzie to kawałek czy tylko sama melodia.

W przypadku scenariusza z piosenką w trailerze do 50 Twarzy Greya, fani książki liczą na Sex On Fire od Kings Of Leon. Numer to wręcz 'must have' dla wielbicieli Christiana Greya i panny Steel, bo pojawia się przecież w samej książce.

ESKA.pl postanowiła sprawdzić, jakie są szanse na Sex On Fire w zapowiedzi do 50 Twarzy Greya. Kings Of Leon jak na razie milczą na ten temat. Dość kontrowersyjna jest też kwestia praw autorskich... czy producentów filmu 50 Twarzy Greya stać na wykorzystanie tak popularnej piosenki w trailerze 50 Twarzy Greya?

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Przekonamy się już wkrótce. Tymczasem mamy dla Was Eskowy czat na żywo, gdzie możecie wspólnie odliczać dni do premiery oficjalnego trailera do 50 Twarzy Greya. Zapraszamy też na największy w Polsce fanpage 50 Twarzy Greya po kliknięciu TUTAJ>>>.

Najnowsze