Tragiczny koniec Michaela Schumachera. Rodzina wykonała desperacki krok

i

Autor: pixathlon / HZ/REPORTER / EAST NEWS Tragiczny koniec Michaela Schumachera. Rodzina wykonała desperacki krok

SMUTNA DECYZJA

Tragiczny koniec Michaela Schumachera. Rodzina wykonała desperacki krok

2024-05-16 11:32

Zdrowie Michaela Schumachera interesuje fanów, którzy oglądali wyścigi Formuły 1 specjalnie dla niego. W latach swojej świetności mógł liczyć na kilkumilionowe wsparcie zarówno wśród swoich rodaków, ale także wśród kibiców z innych krajów. Po latach zwycięstw, sukcesów i chwały, nadeszła tragiczna w skutkach sytuacja. Jedna decyzja zaważyła o tym, że doznał wypadku na nartach w 2013 roku. Według relacji świadków zjeżdżał ze stoku w Alpach i niespodziewanie upadł uderzając głową w kamień. Następnie natychmiastowo został przetransportowany do szpitala. Do dziś jego stan zdrowia trzymany jest w ogromnej tajemnicy i rodzina ma swój powód. Teraz natomiast postanowiła wykonać desperacki krok, o którym więcej dowiecie się na naszej stronie.

Spis treści

  1. Michael Schumacher - rodzina sprzedaje jego rzeczy
  2. Michael Schumacher - zegarki
  3. Michael Schumacher 2024 - stan zdrowia

Tragiczny koniec Michaela Schumachera komentowany jest przez fanów z całego świata. Nie tak wyobrażali sobie zakończenie wieloletniej i bardzo udanej kariery, w czasie której zdobył siedem mistrzostw Formuły 1, najwięcej razy wygrywał na torach w Monzie, Spa i Montrealu, ma najwięcej najszybszych okrążeń, najwięcej zwycięstw z jednym zespołem, a przy tym wszystkim miał wpływ w rozwój samochodów. Wszyscy liczyli na huczne pożegnanie legendy doceniając jego osiągnięcia dla motosportu. Świat zamarł, gdy w mediach pojawiła się informacja o jego tragicznym wypadku, a z każdą następną godziną pojawiały się smutne aktualizacje związane z jego stanem zdrowia. Rok temu dawaliśmy wam znać, że miasto rodzinne Schumachera zostaje zburzone, później pisaliśmy o sprzedaży bolidu kierowcy Ferrari, a teraz rodzina zdecydowała się na dość desperacki krok. Wyprzedają jego drogocenne rzeczy. Co konkretnie?

Michael Schumacher WTEDY pokaże się szerszemu gronu?! Szokujące doniesienia!

Robert Kubica wciąż myśli o F1

Michael Schumacher - rodzina sprzedaje jego rzeczy

Majątek Michaela Schumachera był przeogromny. Niemieckie media wskazują, że ikona wyścigów miała na swoim koncie około 650 milionów euro. To kwota, jaką zarobił będąc kierowcą Formuły 1, ale także biorąc udział w kampaniach reklamowych. Nieoficjalnie mówi się, że w samym Ferrari, niemiecki mistrz zarabiał około 40 milionów euro od 1996 do 2006 roku. Kierowca nie wydawał na rzeczy bezsensowne, tylko dywersyfikował regularnie swój majątek. Ma być właścicielem kilku posiadłości w Europie, posiada dwa duże rancza w Teksasie oraz Szwajcarii, a co więcej ma mieć również własną wyspę w Dubaju. Posiada także drogocenne zegarki, które rodzina postanowiła właśnie sprzedać. Po co? Rzekomo na drogie leczenie kierowcy Formuły 1.

Michael Schumacher - zegarki

Zegarki Michaela Schumachera szybko znajdują swoich nowych właścicieli. Pod koniec kwietnia ogłoszono wystawienie aż ośmiu luksusowych, bardzo popularnych zegarków, które znajdowały się w szafie siedmiokrotnego mistrza. Wszystko to z okazji 30. rocznicy jego pierwszego zwycięstwa w królowej motosportów. W domu aukcyjnym Christie w Genewie wszystkie zegarki zostały już sprzedane za 3,16 miliona euro. Najważniejszym wydarzeniem aukcji była niewątpliwie sprzedaż zegarka, który Schumi otrzymał od swojego szefa, Jeana Todta. Na tarczy widnieje napis: "Boże Narodzenie 2004 - Jean Todt dla mojego przyjaciela Michaela Schumachera".

Michael Schumacher 2024 - stan zdrowia

Stan zdrowia Michaela Schumachera od jedenastu lat trzymany jest w dużej tajemnicy i tylko nieliczni mogą odwiedzić siedmiokrotnego mistrza Formuły 1. Jego żona tłumaczyła swoją decyzję tym, że to Michael przez lata dbał o prywatność ich całej rodziny, dlatego ona teraz dba o jego spokój. Internauci twierdzą, że ze słów Corinny Schumacher wynika, że wymaga on nieustannej opieki. W produkcji Netflixa powiedziała ona: "Leczymy go. Robimy wszystko, by Michael czuł się komfortowo, by czuł miłość rodziny. Będę robić dla niego wszystko.". Wieloletni szef Scuderia Ferrari, Jean Todt zaapelował do wszystkich o szacunek dla rodziny, uszanowanie ich prywatności i przyznał, że często odwiedza Schumachera.

Robert Kubica ma żonę i dzieci? Oto cała prawda o jego życiu prywatnym! W końcu

Stan zdrowia Michaela Schumachera 2024 zawsze powoduje smutek u fanów Formuły 1, którzy pamiętają chociażby jego rywalizację z Robertem Kubicą. Jean Todt, w rozmowie z Bildem powiedział również, że Corinnie udało się uchronić Michaela przed śmiercią, ale jednocześnie wzięła na siebie całą odpowiedzialność nad opieką. Tłumaczył też, że dzięki pracy lekarzy i współpracy Corinny udało się utrzymać życie Schumachera, ale teraz trzeba się liczyć z konsekwencjami, w dniu codziennym.