Tragedia na koncercie znanego rapera. Nie żyje osiem osób!

2021-11-06 9:14
Travis Scott
Autor: Cover Images/East News

Jak podają zagraniczne media, podczas organizowanego przez Travisa Scotta festiwalu Astroworld doszło do prawdziwej tragedii. Najnowsze doniesienia mówią o śmierci co najmniej ośmiu osób, które uczestniczyły w wydarzeniu. Powodem miał być panujący na imprezie chaos.

Uczestnictwo w organizowanym przez Travisa Scotta festiwalu Astroworld zakończyło się tragicznie dla przynajmniej ośmiu osób. Taką informację dziś rano przekazały zagraniczne media, w tym agencja informacyjna Reuters. Do zdarzenia doszło 5 listopada w Houson, w stanie Texas, a amatorskie nagrania oraz relacje osób biorących udział w wydarzeniu naprawdę mrożą krew w żyłach. Jak podają służby i władze lokalne, na których słowa powołują się zagraniczne serwisy informacyjne, powodem śmierci aż ośmiu osób miał być wszechogarniający chaos i panika jaka wybuchła po tym, jak tłum zaczął napierać na scenę. Do zdarzenia miało dojść około godziny 21:15, przez co show zostało w końcu przerwane. Fani obwiniają jednak rapera i krytykują brak reakcji z jego strony na to, co działo się pod sceną.

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?

Tragedia na festiwalu Travisa Scotta

Osiem osób nie żyje, a kilkaset jest poszkodowanych - tak na ten prezentuje się bilans tragicznego koncertu, który miał miejsce 5 listopada. 

- Ludzie zaczęli wypadać, tracić przytomność, co wywołało dodatkową panikę - relacjonuje jeden ze świadków.

Tuż przed wejściem na teren koncertu tłum zniszczył bramki. Niewykluczone, że uczestnicy koncertu Travisa Scotta byli pod wpływem środków odurzających.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze