Tove Lo w wersji migowej - niegrzeczna interpretacja piosenki dla niesłyszących

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Amber Galloway Gallego Tove Lo w wersji migowej

Tove Lo w wersji migowej - niegrzeczna interpretacja piosenki dla niesłyszących

2017-10-05 18:13

To naprawdę niegrzeczna interpretacja piosenki dla niesłyszących! Tove Lo w wersji migowej przygotowanej przez YouTuberkę naprawdę powala! Oglądajcie na ESKA.pl.

Tove Lo w wersji migowej może zaskoczyć! Amerykańska YouTuberka Amber Galloway przygotowała dla niesłyszących naprawdę niegrzeczną interpretację piosenki Body Talk. Amber połączyła swoją miłość do muzyki z biegłym posługiwaniem się językiem migowym. W swojej interpretacji utworu szwedzkiej piosenkarki potrafiła opisać gestami nie tylko tekst ale też jego niegrzeczny charakter oraz pojawiające się w piosence instrumenty! Jej wersja na pewno Was zachwyci!

Bednarek, Donatan i Cleo, Sound'N'Grace w wersji dla niesłyszących. Niezwykły projekt w sieci >>

Inne piosenki dla niesłyszących od Amber Galloway

Body Talk od Tove Lo to nie jedyna piosenka dla niesłyszących przygotowana przez Amber. Na jej kanale można znaleźć miganą wersję między innymi Uprising grupy Muse czy hitu Sister Sledge pod tytułem We Are Family. Ponadto YouTuberka angażuje się w działania na rzecz ludzi z problemami zmysłu słuchu takie jak szkolenia w zakresie języka migowego.

Jak przeklinają niesłyszący? Film instruktażowy [VIDEO]

Autor: brak danych

Jak przeklinają niesłyszący? Ten film to pokazuje! Grupa osób posługujących się językiem migowym uczy internautów jak "brzydko migać".