Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

2015-08-03 10:26
Tour de Pologne - etap 2 w Częstochowie
Autor: print screen tourdepologne.pl Tour de Pologne - etap 2 w Częstochowie

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie - trasa wyścigu utrudni życie mieszkańcom miasta? 2 etap wyścigu startuje już 3 sierpnia 2015. W jego ramach kolarze przejadą przez centrum Częstochowy, by potem przejechać przez Siewierz i finiszować w Dąbrowie Górniczej. W sumie uczestnicy będą mieli do pokonania 146 kilometrów. Start honorowy drugiego dnia TdP rozpocznie się o godzinie 14:50. Z kolei start ostry będzie miał miejsce o godzinie 15:10. 

Tour de Pologne 2015 Częstochowa - utrudnienia w ruchu

Start 2 etapu Tour de Pologne 2015 został ustanowiony an al. Najświętszej Maryi Panny. Stamtąd kolarze skręcą w prawo w ul. ks. J. Popiełuszki i pojadą drogą krajową numer 46 w kierunku Janowa. Ulice w Częstochowie, którymi przejadą zawodnicy to: ul. Szajnowicza-Iwanowa, ul. Dekabrystów, al. Armii Krajowej, ul. Kościuszki, ul. Wolności, ul. Niepodległości, ul. Powstańców Śląskich, al. Wojska Polskiego i ul. Bugajska. Z organizacją wydarzenia wiążą się utrudnienia w ruchy. Już w niedzielę 2 sierpnia zostanie zabronione parkowanie w III Alei i na ul. Zofii Kossak-Szczuckiej. W dniu wyścigu o godzinie 11 zostaną zamknięte dla ruchu kołowego ul. Dąbrowskiego, obie jezdnie III Alei oraz ul. Kossak-Szczuckiej. Utrudnienia te potrwają do godziny 15. 

Zdjęcie twojej siostry warte 6000 zł? Sprawdź, jak to zrobić!

Tour de Pologne 2015 Dąbrowa Górnicza - utrudnienia w ruchu

Do Dąbrowy Górniczej zawodnicy wjadą od strony Chruszczobrodu. W mieście peleton pięciokrotnie pokonywać będzie 10 kilometrową pętlę wiodącą Aleją Piłsudskiego oraz ulicami Królowej Jadwigi i Jana Sobieskiego. Na metę w Dąbrowej Górniczej kolarze powinni dotrzeć do godziny 18:40. Punkt końcowy 2. etapu TdP 2015 będzie znajdować się na ul. Królowej Jadwigi. 

Spis miejscowości, przez które przejadą kolarze w ramach 2. etapu Tour de Pologne 2015 do sprawdzenia w poniższej grafice:

Nie pozostaje nam nic innego jak obserwować zmagania uczestników wydarzenia na żywo. Najlepiej przy utworze Watch Me:

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze