Tour de Pologne 2015: gdzie oglądać? Transmisja w TV pod naszą lupą. Wszyscy będą mieli możliwość Watch (Me)

2015-08-08 12:22
Tour de Pologne
Autor: bulls Tour de Pologne

Tour de Pologne 2015, czyli największy i najbardziej znany wyścig kolarski w Polsce startuje już na początku sierpnia 2015 roku. Z tej okazji mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów kolarstwa - transmisja Tour de Pologne będzie dostępna w telewizji. Gdzie i o której oglądać relację z wyścigu Tour de Pologne 2015? Odpowiedź na ESKA.pl 

Tour de Pologne 2015 startuje już 2 sierpnia 2015 i potrwa do 8 sierpnia 2015 roku. Fanom kolarstwa nie trzeba tłumaczyć, iż Tour de Pologne to  największy i najbardziej prestiżowy tego typu wyścig, w którym startują najlepsi zawodnicy. Okazuje się, że w Polsce kolarstwo cieszy się coraz większym zainteresowaniem i być może właśnie z tego względu Telewizja Polska zdecydowała się na transmisję tego wydarzenia. Tak! Wideo-relację z wyścigu będzie można śledzić na ogólnodostępnych kanałach TVP 1 oraz TVP 2. Jak donoszą WirtualneMedia Telewizja Polska pokaże na swoich antenach w sumie prawie 30 godzin relacji z Tour de Pologne, które w tym roku zostało zorganizowane pod hasłem "Łączymy stolice".

Tour de Pologne 2015 - w telewizji 

Tak jak już wspominaliśmy - transmisję wyścigu będzie można znaleźć w Telewizji Polskiej. O której włączyć telewizory, aby nie przegapić kolarskich zmagań? Na dokładne godziny transmisji z poszczególnych etapów Tour de Pologne 2015 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać [NEWS AKTUALIZOWANY]. Jakkolwiek wiadomo, że TVP1 będzie transmitować około dwie godziny z każdego etapu. Z kolei TVP Sport będzie pokazywać około czterech godzin relacji z poszczególnych etapów. 

Tour de Pologne 2015 - na żywo w internecie

Co z osobami, które nie posiadają telewizorów, a bardzo chciałyby śledzić wyniki kolarzy Tour de Pologne 2015 na żywo? Z pewnością nie powinny załamywać rąk. Okazuje się, że live stream z Tour de Pologne 2015 będzie dostępny również w internecie. Transmisje będą obecne na stronie sport.tvp.pl. Na razie nie wiadomo jednak, czy wyścig będzie można obejrzeć za darmo. 

Tour de Pologne 2015 - trasa wyścigu

Wyścig tradycyjnie składa się z 7 etapów, które w tym roku odbędą się w takich miastach jak: Warszawa, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Zawiercie, Jaworzno, Nowy Sącz, Zakopane, Bukowina Tatrzańska i Kraków. Zgodnie z hasłem "Łączymy Stolice" Tour de Pologne 2015 rozpocznie się w Warszawie, a zakończy w Krakowie.  Całkowita długość trasy oscyluje w granicach około 1200 kilometrów. Tegoroczne wyścig będzie trudniejszy niż w ubiegłym roku, co potwierdził ubiegłoroczny triumfator - Rafał Majka. Oto jego opinia na temat trasy 72. edycji Tour de Pologne wypowiedziana podczas konferencji prasowej:

- Trasa jest przepiękna, ale będzie cięższa niż w zeszłym roku. Cieszę się, że wyścig przejeżdża przez moje rodzinne miasto - Zegartowice. Etap czwarty i szósty będą tymi, które zdecydują o losach całego wyścigu - wypowiedź Rafała Majki cytuje portal naszosie.pl 

W tej sytuacji pozostaje nam jedynie cieszyć się z możliwości oglądania transmisji Tour de Pologne 2015 w telewizji i razem z Silento podśpiewywać sobie Watch Me ;) 

deri

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze