Tour de France 15. etap - gdzie oglądać w TV? Rafał Majka wygra kolejny etap? Polak Got That Power! [VIDEO]

2014-07-20 12:11

Tour de France 15. etap przed nami - 20 lipca 2014. Po wczorajszym zwycięstwie Rafała Majki w 14. etapie Tour de France Polacy z zapartym tchem oczekują na kolejny start rodaka. Rafał Majka Got That Power więc warto mu kibicować. Gdzie i kiedy oglądać relację na żywo z 15. etapu Tour de France w TV? Sprawdź na eska.pl

Rafał Majka zwyciężył 14. etap Tour de France. To pierwsze od 21 lat zwycięstwo Polaka w tym prestiżowym wyścigu kolarskim. Ostatni raz kiedy Polak jako pierwszy dojechał na metę Tour de France miał miejsce w 1993 roku. Dokonał tego Zenon Jaskuła, który triumfował w Pirenejach. 20 lipca 2014 odbędzie się 15. etap Tour de France. Gdzie i kiedy oglądać relację z wyścigu na tym odcinku? Relacja na żywo z 15. etapu Tour de France do obejrzenia w telewizji na kanale Eurosport o godz. 14:00. To właśnie wtedy możemy kibicować Polakowi.

>>>GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ 2014: bilet i program imprezy<<<

15. etap Tour de France to 222 kilometrowa trasa zaczynająca się w miejscowości Tallard i z metą w Nimes. Jest to płaski etap, w którym znakomicie odnajdują się sprinterzy.

Miejmy nadzieję, że uczucia Rafała Majki podczas 15. etapu Tour de France będzie odzwierciedlał tekst piosenki Will.i.Am:

And oh, I'm alive, I'm alive, I'm alive
And oh, I can fly, I can fly, I can fly
And oh, I'm alive, I'm alive, I'm alive
And I'm loving every second, minute, hour, bigger, better, stronger power

I got that power
I got that power
I got that power
Power, power, powerGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze