TOPtrendy - Festiwal w Sopocie 2014. Największe Przeboje Roku - kto wystąpi na koncercie? [VIDEO]

2014-05-30 13:46

Sopot TOPtrendy 2014. Kto wystąpi na koncercie Największe Przeboje Roku, 1 czerwca 2014, w drugim dniu festiwalu w Sopocie? Sprawdź na ESKA.pl!

Sopot TOPtrendy 2014 startuje już 30 maja! Kto wystąpi na koncercie Największe Przeboje Roku, 1 czerwca 2014, w drugim dniu festiwalu w Sopocie?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Wiemy już, że z sopockiej sceny zabrzmią tego dnia same największe hity 2013 roku. Na pewno usłyszymy takich wykonawców jak: Bracia, Donatan i Cleo, LemON, Loka, Piersi, Margaret, Marta Podulka, Mesajah, Patrycja Markowska, Poparzeni Kawą Trzy, Rafał Brzozowski i Red Lips. Pojawią się także inni zaproszeni goście, a najbardziej specjalnym z nich będzie zespół Enej.

Po koncercie Największe Przeboje Roku widzów będą czekać kolejne emocje - tym razem związane z kibicowaniem młodym kandydatom na gwiazdy: konkurs trendy. W 2013 roku najwięcej głosów zdobył Sebastian Riedel z zespołem Cree i to właśnie oni będą gościem specjalnym konkursu trendy.

Posłuchaj piosenki LemON - jednej z gwiazd koncertu Największe Przeboje Roku - na ESKA.pl!


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze