Top Of The Top Sopot Festival

i

Autor: AKPA Top Of The Top Sopot Festival - kto poprowadzi koncerty?

Koncert

Top Of The Top Sopot Festival 2023 - prowadzący. Długa lista gwiazd

2023-08-21 11:14

Top Of The Top Sopot Festival 2023 to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej telewizji. Od wielu lat występują tam największe gwiazdy, a impreza transmitowana jest na antenie stacji TVN. Ważną rolę pełnią także prowadzący. Kim są gospodarze tegorocznego festiwalu w Operze Leśnej? Przygotowano długą listę prezenterów.

Top Of The Top Sopot Festival 2023 to wydarzenie, na które co roku czeka wielu fanów polskiej muzyki. To prawdziwa celebracja twórczości artystów. Dodatkowo odbywa się w wyjątkowym miejscu, bo w sopockiej Operze Leśnej, w której debiutowały i śpiewały największe gwiazdy. Tegoroczna impreza Top Of The Top Sopot Festival odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia i na scenie pojawią się takie nazwiska jak Margaret, T.Love, Wiktor Dyduła, Ewa Farna, Kwiat Jabłoni, Paula Roma, Rubens, Bovska, Adam Foyer czy Michał Szpak. Dla publiczności ważne jest również, kto prowadzi koncert. Sprawdź niżej, kim będą gospodarze tegorocznego festiwalu w Sopocie.

Top of the Top Sopot Festival 2023 - kiedy i kto wystąpi? To będzie gorący wieczór!

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Top Of The Top Sopot Festival 2023 - PROWADZĄCY

Skład prowadzących w poszczególne dni festiwalu:

  • 21 sierpnia: Paulina Krupińska-Karpiel, Gabi Drzewiecka, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Senkara, Julia Wieniawa i Ola Filipek.
  • 22 sierpnia: Marcin Prokop i Wojciech Łozowski
  • 23 sierpnia: Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Wellman, Olivier Janiak i Marcin Prokop
  • 23 sierpnia: Maciej Stuhr

Sopot Festival 2023 - o której oglądać?

Osoby, które planują oglądanie koncertów w ramach Top Of The Top Sopot Festival 2023 z pewnością zastanawiają się, o której rozpoczną się koncerty. Jak poinformowali organizatorzy, wszystkie trzy imprezy wystartują o godzinie 20:00. Transmisja w TVN.